reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie w "dziwnej" kolejnosci

Elamama

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2017
Postów
70
Cześć.Czy któreś z Waszych dzieci ząbkowalo w dziwnej kolejności? Córka ma 11 mcy a tylko 4 ząbki. 2 dolne pierwsze siekacze i wg mnie górne kły (foto) A kolejnych nie widać... Pediatra mówi, że czasem tak się zdarza ale ja zaczynam się juz powoli martwić. Mam dużo znajomych i dużą rodzinę ale nikt tak nie miał.
20180518_125655.jpg
 

Załączniki

  • 20180518_125655.jpg
    20180518_125655.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 19 308
reklama
Hmmm nie wiem moja córka ma 16 miesięcy i ma tylko jedynki i dwójki i tez się martwię ze tak wolno ida jej te ząbki
 
Moja corka ma 14 mcy i 6 zebow.
Dwie dolne jedynki i jedynki i dwojki na gorze..
Czasem zęby rosna "dziko"
 
Ja bym czekała cierpliwie, bywa i tak. A jak tak bardzo Cie to martwi podejdź do dentysty i zapytaj.
Ale bym nie spinała[emoji6]

Moja 14 miesięcy i 16 zębów także nie ma reguły.
 
Kochana u nas wyszły 1 i 2 po lewej stronie a po miesiącu 1 i 2 po prawe :-)j ☺️ też inaczej niż zwykle ;-)
 
Rzeczywiście śmieszna kolejność [emoji2] śmiesznie wygląda z tymi kłami [emoji2] kochana a tak na serio to nie masz się czym martwić. Znam dzieciaczki z 2 ząbkami na roczek. Wyjdą na pewno w swoim czasie. U nas też np najpierw wyszła górna dwójka a dopiero później jedynka
 
Cześć.Czy któreś z Waszych dzieci ząbkowalo w dziwnej kolejności? Córka ma 11 mcy a tylko 4 ząbki. 2 dolne pierwsze siekacze i wg mnie górne kły (foto) A kolejnych nie widać... Pediatra mówi, że czasem tak się zdarza ale ja zaczynam się juz powoli martwić. Mam dużo znajomych i dużą rodzinę ale nikt tak nie miał.Zobacz załącznik 859373
U mnie jest dokładnie tak samo tylko mam chłopca 11-miesięcznego. Czasem tak jest więc się nie martw:)
 
reklama
Nie martw się mój syn ma 2,5roku i nadal nie ma wszystkich zębów .kolo roku zaczely pojedynczo się przebijać.pediatra powiedziała ze to nie powód do nie pokoju;-)
 
Do góry