reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Marzena p

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2019
Postów
87
Witam ma może ktoś sposób by pomódz 7miesiecznemu synkowi na zombkowanie nie wie już co ma wkładać do buzi. Jakieś maści sprawdzone
 
reklama
Rozwiązanie
Czy to możliwe że moja 4 miesięczną córka ząbkuje? Nie czuć żeby coś wychodziło z dziąseł ale ciągle wkłada wszystko co się nawinie do buzi przy tym krzyczy strasznie, nie płacze tylko krzyczy. Smoczek ją uspokaja ale od razu go wyjmuje i złości się że go nie ma i nie może zpowrotem włozyc, wkłada zabawki, gryzaki, rączki -całe dłonie praktycznie, kocyk, pieluszkę dosłownie wszystko, przy tym strasznie się ślini, najgorzej jest przy zasypianiu bo przez to wkładanie wszystkiego do buzi nie może się wyciszyć i ciągle krzyczy. Czy to ząbkowanie się zaczyna, a jeśli nie czy to normalne zachowanie ? To moje pierwsze dziecko i nie mam porównania :-)
Czy to możliwe że moja 4 miesięczną córka ząbkuje? Nie czuć żeby coś wychodziło z dziąseł ale ciągle wkłada wszystko co się nawinie do buzi przy tym krzyczy strasznie, nie płacze tylko krzyczy. Smoczek ją uspokaja ale od razu go wyjmuje i złości się że go nie ma i nie może zpowrotem włozyc, wkłada zabawki, gryzaki, rączki -całe dłonie praktycznie, kocyk, pieluszkę dosłownie wszystko, przy tym strasznie się ślini, najgorzej jest przy zasypianiu bo przez to wkładanie wszystkiego do buzi nie może się wyciszyć i ciągle krzyczy. Czy to ząbkowanie się zaczyna, a jeśli nie czy to normalne zachowanie ? To moje pierwsze dziecko i nie mam porównania :-)
 
Rozwiązanie
Do góry