reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Truskawka1233

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
241
Witam . Potrzebuje porady . To jest moje pierwsze dziecko . Synek jest od kilku dni marudny i od wczoraj ma stan podgorączkowy , wczoraj było około 38 stopni ale zbijam mu temp i spada . Dzisiaj to samo , dodam że jest bardzo marudny , płacze praktycznie cały czas , pobawi się może sam koło 30 min i jeden wielki ryk . Ma niecałe 7 miesięcy , podejrzewam że zaczęło się ząbkowanie . Chociaż nie jestem pewna , ciężko mi ocenić . Dodam zdjęcie , moze ktoś zdoła pomoc . Pozdrawiam
 
reklama
Są lekkie kreseczki, niestety wyrzynanie to czas więc zanim pojawią się widoczne zabki moze minąć sporo a ten okres niestety jest nieprzyjemny dla dziecka, czasami dziasełka są tylko napuchniete a bywa ze przy pekaniu pojawia sie nawet krwawienie. Oby szybko twojemu synkowi minelo. Obserwuj ta goraczke bo tak jak pisalam niekoniecznie to od zębów, choc niewykluczone.
 
reklama
Tak to wyglądało w piątek
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-05-17-10-44-35-303_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-05-17-10-44-35-303_com.miui.gallery.jpg
    197,3 KB · Wyświetleń: 101
A tak dzisiaj , zdjęcie też nie wyraźnie , ja za bardzo się nie znam ale wydaje mi się że ma przecięte dziąsło od góry . Ps . Dziękuję za porady ;);););););););)
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-05-17-10-59-59-539_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-05-17-10-59-59-539_com.miui.gallery.jpg
    101 KB · Wyświetleń: 101
Mezowi udało się zrobić jeszcze jedno zdjęcie , jest trochę niewyraźne ale wygląda to tak
 

Załączniki

  • received_568118450789305.jpeg
    received_568118450789305.jpeg
    137,7 KB · Wyświetleń: 127
Rozwiązanie
Do góry