reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

B

BezLoginu

Gość
Witam dziewczyny 👭
Czy wygląda to na to, że idzie ząbek?
(Dodaję zdjęcie)
 

Załączniki

  • IMG_20200819_155754.jpg
    IMG_20200819_155754.jpg
    255,3 KB · Wyświetleń: 220
reklama
Rozwiązanie
N
Przy ząbkowaniu może się pojawić inna kupka. Nie jest to typowa biegunka, ale napewno byś zauważyła zmianę. U nas były częste kleksy, o takim ostrym zapachu i pupa odparzona na momencie. Akurat czwórki wyszły nam wszystkie naraz bazobjawowo ale inne ząbki dawały o sobie znac.
U nas 2 białe kreski widać od ponad 1,5 miesiąca..😣 braki apetytu, marudzenie, niczym niewyjaśniony płacz, oczywiście raz lepsze raz gorsze dni, ślinienie się, gryzienie, po zgryzienia czasami płacz, 😲😲 idzie się wykończyć 😿😿
No u nas to już jakiś czas jest ale dzisiaj takie duże. I dwa razy już dzisiaj odmawiała jedzenia, musiałam ją najpierw lulać i dać jej bardziej na śpiocha. A te ślinienie się to jest masakra
 
No u nas to już jakiś czas jest ale dzisiaj takie duże. I dwa razy już dzisiaj odmawiała jedzenia, musiałam ją najpierw lulać i dać jej bardziej na śpiocha. A te ślinienie się to jest masakra
Mam nadzieję że u Was to już finał 😆 zresztą sobie samej i mojemu maluchowi też bym tego życzyła , chociaż straciłam już nadzieję że to szybko minie 😋
 
Podpinam się ☺️
Czy u nas możliwe jest zabkowanie? (kończymy 3 miesiąc) Syn od tygodnia stracił apetyt (nie płacze, że jest glodny, nie ssie tak jak dawniej, bardziej "mymla", liże sutek, wypuszcza go tak jakby mu się wyślizgiwał) Jest bardziej senny (szybciej zasypia i więcej śpi niż dawniej). Zaczął ulewac (miał takie epizody w 1 miesiącu) i teraz znów 🤷‍♀️ Temp 37 - 37.9. Ssie całe piąstki (mimo, że chwilę temu był na cycu)
Dziękuję 🌷
 
Podpinam się ☺
Czy u nas możliwe jest zabkowanie? (kończymy 3 miesiąc) Syn od tygodnia stracił apetyt (nie płacze, że jest glodny, nie ssie tak jak dawniej, bardziej "mymla", liże sutek, wypuszcza go tak jakby mu się wyślizgiwał) Jest bardziej senny (szybciej zasypia i więcej śpi niż dawniej). Zaczął ulewac (miał takie epizody w 1 miesiącu) i teraz znów 🤷‍♀️ Temp 37 - 37.9. Ssie całe piąstki (mimo, że chwilę temu był na cycu)
Dziękuję 🌷
U nas właśnie zaczęło się jak synek miał około 3,5 miesiąca. Mój jest butelkowy, ale że smoczkiem robił to samo, ulewanie też się zwiększyło, aktualnie mało ulewa. Też więcej spał. Na początku myślałam że może po tygodniu będzie już spokój a tu proces ten ciągnie się i ciągnie... Życzę cierpliwości 😁😁 bo ja już miałam momenty załamki 😉
 
reklama
U nas właśnie zaczęło się jak synek miał około 3,5 miesiąca. Mój jest butelkowy, ale że smoczkiem robił to samo, ulewanie też się zwiększyło, aktualnie mało ulewa. Też więcej spał. Na początku myślałam że może po tygodniu będzie już spokój a tu proces ten ciągnie się i ciągnie... Życzę cierpliwości 😁😁 bo ja już miałam momenty załamki 😉
Oojej 🙈 a ile teraz ma synek?
Najbardziej martwi mnie to, że nie chce jesc 😔
 
reklama
Dziewczyny pomocy, jestem mamą prawie 14 miesiecznego agenta, ktorego od dwóch dni męczy biegunka (czasem sluzowata) . Ma dopiero 6 zębów i wydaje mi się, że górna czwórka się szykuje do wyjścia. Rozmawiałam wczoraj z lekarka, która twierdzi że to najprawdopodobniej zęby są przyczyną tej biegunki. Synek od wczoraj bierze enterol i dicoflor. Ma apetyt, bawi się ale bywa marudny. Zaczęłam czytać w internecie i znalazłam że biegunka nie ma nic wspólnego z zabkowaniem. Czy któraś z Was Mamuśki miała podobny problem? Czy to faktycznie może być zabkowaniem? Ile to trwa i co pomaga?
 
Do góry