reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

I mam pytanie do mam cycowych - co zrobić, żeby Młody mnie nie gryzł? :szok: Nie robi tego przez nieuwagę czy nieświadomie :no: Ładnie zjada, po czym patrzy mi prosto w oczy i zagryza zęba :baffled: Ostry ton, zabranie cyca, pogrożenie palcem - nic nie działa. Nie mam więcej pomysłów, mam za to pożarte cyce :baffled:
k045.gif

skąd ja to znam.. :-D:-D:-D
też nie mam pomysłu co robić, miałam już takie wytłumaczenie że robi to w zamian za torturowanie go zastrzykami i lekarstwami :dry:
 
reklama
mnie jeszcze nie przygryza, chociaż już miałam próby, jak miał tylko dziąsła, zagryzał i pociągał, jak nie chciało intensywnie lecieć mleko :)
 
Ładnie zjada, po czym patrzy mi prosto w oczy i zagryza zęba
:-D przypomniała mi się opowieść mojej mamy. Ja właśnie w wieku 7 miesięcy po raz pierwszy ugryzłam maminy sutek z premedytacją. Podobno jeszcze bezczelnie patrzyłam się w oczy i czekałam co z tego wyniknie. I wynikło - odstawienie od cyca ;-)
 
Emmila no właśnie obawiam się takiego samego końca ;-)

jolka też krzyczę (nie muszę tego nawet planować :baffled:) i zabieram cyca (choć muszę podważać palcem szczęki :baffled:) i kurka - póki co - efektów nie widzę :no: Dzisiaj właśnie próbowałam wyprzedzić jego najedzenie się, ale mam wrażenie że użarł jeszcze zanim się napasł :dry:
 
Moje dziecko przez dwie ostatnie noce budziło sie z wrzaskiem, ida gorne jedynki, tak mi bylo bidulka szkoda ze szok. Dzisiaj kupilam IBU w zawiesinie i na dobranoc podalam łyzeczke zobacze moze pomoze.
 
A co gryzienia to TH twierdziła że należy za każdym razem ostro reagować i generalnie duże dziecko (znaczy takie zębowe jak nasze) powinno już wiedzieć co oznacza taka reakcja i wiedzieć że tak nie wolno. Jak dziecko nie reaguje to niestety jedyna rada odstawić.

Ciekawe jak Zosia będzie się zachowywać. Bo mnie już od kilku dni bolą sutki. A ząbek dopiero co się pojawił. :baffled:
 
reklama
Do góry