reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
Szopka
dzięki wielkie. Ale śliczne!!!!

Swoją drogą jesteśmy z Tomkiem pełni podziwu że dał sobie tak buziaczka otworzyć. My w życiu byśmy takiego zdjęcia nie zrobili.

Efilo poszłam na łatwiznę bo musiałabym cały dzień polować z aparatem na naturalny "zębny" uśmiech . Moje dziecię kiedy go proszę by pokazał ząbki grzecznie otwiera buzię i pokazuje.. język, więc musiałam mu troszkę pomóc pochwalić się perełkami :-)
 
Szopka, Magda to samo robi.:-D Ząbki na górze już są dość spore a ja do tej pory nie daję rady ich upolować.
No ale teraz już mamy i górne dość dobrze widoczne. Jak nie wychodziły to nie wychodziły, a teraz jak już się przebiły to od razu je dobrze widać.
 
Esia czy Piotruś kąsa bez zmian?
No właśnie miałam napisać, że chyba do chłopaka dotarło, że nie z rozkoszy tak krzyczę :-D Czyli kumację mają na podobnym poziomie :-D
Dawno nie zaglądałam do albumu Czarka i jestem w szoku, jak bardzo się zmienił :szok: Z dzieciaczka/niemowlaczka wyrósł na CHŁOPCZYKA - piękny jest :-)

Dzagud to Madzia już kasowniczek na całego :-D

A to mój Gargamel podczas wielce emocjonalnej wypowiedzi (opcji Bobra wciąż nie upolowałam ;-))
 
To ja się też zdjęciem pochwalę, dwie dolne jedynki, z daleka słabo widać, ale już są i to wyczuwalne małe kiełki.
dsc5456gy2.jpg
 
Dawno nie zaglądałam do albumu Czarka i jestem w szoku, jak bardzo się zmienił :szok: Z dzieciaczka/niemowlaczka wyrósł na CHŁOPCZYKA - piękny jest :-)

Oj Esia wyrósł i zmężniał tak że matce potrafi zrobić siniaka wielkości ziemniaka przytulając się do ramienia :szok: Nie wiem co będzie dalej, kiedy on już teraz taki silny:dry:

Piotruś - Gargamel pierwsza klasa :-D:-D:-D Szeroko potrafi rozewrzeć szczęki - chyba niezłą arię śpiewał... ;-)

Hania widać, pięknie migoczą perełeczki, a uśmiech słodki :tak:
 
reklama
Ale piekne perełeczki
Nuna zebów ci dostatek a Livcia ma na dole malenka perełeczke ,która przebiła sie dopiero co
 
Do góry