reklama

ZĄBKOWANIE

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2005' rozpoczęty przez klusia, 10 Lipiec 2005.

1. klusia

klusia Fanka BB :)

Moje drogie, SUPER te wasze dzieciaczki. Jak znajdę chwilkę to pobawię się i spróbuję wkleić fotkę mojej niuni...
    Rodziłam 16 marca. Dziś (10 lipiec) zauważyłam, że na dole wyrzyna się pierwszy ząbek !!!
    A jak tam u was z ząbkowaniem? Coś już ruszyło? Jak sobie z tym radzić?

2. pati

pati Zaciekawiona BB

Witam
    Mój Damianek odkąd skończył 2,5 miesiąca zaczął cierpieć z powodu ząbków (urodził się 8 marca). Zaczął się strasznie ślinić i gryzie wszystko co mu wpadnie w rączki ;D Pediatra potwierdziła, że to już się zaczęło. Jednak do tej pory nie zauważyłam żeby jakiś ząbek się wyżynał :(
    Jak sobie z tym radzę? Smaruję dziąsełka żelem przeciwbólowym dla ząbkujących niemowląt i daje mu gryzaczek, niech se chłopak ulży ;) Więcej chyba niestety nie mogę zrobić. Pozostaje mi tylko czekać na pierwszy ząbek.
    Pozdrawiam

3. reklama
  4. minozka

minozka Fanka BB :)

Hania tez sie strasznie slini. wklada wszystko do buzi, zabawke, piastke, nozke... Wydaje mi sie, ze ma lekko spulchnione dziaslo... ale moze mi sie tylko wydaje?!?!?

5. Luthien

Luthien Aktywna w BB

Moja Majeczka strasznie się ślini i wszystko gryzie,wydaje mi się że to własnie ząbki jej idą,ale narazie żadnego jeszcze nie widac.

6. Ziu_ta

Ziu_ta Fanka BB :)

moi panowie tez sie slinia jak nieboskie stworzenia. Pchaja do buzi kciuki najczesciej, smoka maja w poważaniu ;D
    Czytałam, że slinienie moze wynikac tez z nieumiejętności /, czy tez braku odruchu/ jej łykania.

7. minozka

Hania slini sie strasznie przy... gadaniu. I lubi jeszcze mnie obslinic.

8. ania.antoś

ania.antoś Fanka BB :)

nikola również ślini się, a nawet bardzo ::) ale jeszcze nie doczekalam się pierwszego ząbka. jednak pani doktor powiedeziała nam, że na kielka możemy czekać nawet 2 miesiące i przez ten czas dziecko może się mocno ślinić... ;D

9. olenkamar

olenkamar Zaciekawiona BB

Moja Różyczka dostaje kociokwiku :mad:. Bardzo sie ślini. Wszystko bierze do buzi. Ostatnio próbowala pogryżć swoją koleżanke, rozlościła się jak nie mogła jej chwycić .Cierpi bardzo :(. Ale cóż można poradzić? tylko żelik na dziąsełka, zmny gryzaczek. Czasami jak jest bardzo niespokojna to pije melisę. Troche jej to pomaga ale ja mam przepełnione piersi.

10. reklama
  11. MonikaR

MonikaR Początkująca w BB

witajcie
    moja oleńka urodZiła się 1marca, i 27sierpnia zaczął się jej wyżynać pierwszy ząbek
    co za radość :) dla rodziców bo dla niej to chyba udręka :(

pozdr
    monika

12. minozka

Gratuluję!!! i Oli i Wam. Jej-wejścia w kolejny etap rozwoju a Wam- małego "gryzonia" w domu.

Poleć forum