reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Ząbkowanie

reklama
Jak wam zazdroszczę tych czterech jedynek, u nas przez górne jedynki jest marudzenie, gryzienie mamy, a przez sen popłakiwanie. Strasznie chciałabym żeby już wyszły, albo żeby przestały się mu dawać we znaki (bo jak wyjdą to cycuś będzie w opałach)!:eek:
 
aniaj151 u nas to samo, wielki płacz na wieczór - dostała czopek przeciwbólowy, górna dwójka przebiła się tylko rogirm (cała jeszcze nie wyszła), a mam poza tym dwie dolne jedynki
 
reklama
Do góry