reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

No patrzcie jak to jest;-) mój syn zawsze miał najamniej zebów a teraz od 2 mcy 20 na stanie;-)
 
reklama
maarta to Antos jest pewnie pierwszym dzieckiem z kompletem zebow mlecznych :) gratulacje ...
u nas tez chyba gorna piatka sie pcha bo mala podobnie jak u Joaski pcha caly czas lapy do buzi ...
 
Muszę się gdzieś pochwalić bo pęknę:-) a że na wrześniowych mamach jakoś się nie zadomowiłam, to Wam napiszę:-p
Igoruch od trzech dni "gryzie" dwoma zębami:tak: Dwie dolne jedynki mu wyszły w odstępie 4 dni i jest teraz zębaty:-)
 
jak ten czas szybko leci ... jeszcze niedawno nasze kwietniowe dzieci mialy takie sany uzebienia :)
gratulacje dla Igora :)
 
reklama
Mamusie proszę o radę .
Od jakiś dwóch tygodni moja córeczka podczas karmienia pręzy się bardzo ,robi się czerwona i płacze .Wygląda to tak jakby miała kolke .Podkurcza nózki .Podobnie jest przed snem ,jak ssie smoka ,bardzo się denerwuje i pręzy się cała i płacze.
Do tej pory była pogodnym dzieckiem ,bez kolek ,z apetytem że hohho potrafiła się bawić w ciągu dnia po 3 godziny ,śmiała się gruchała ,w ogóle nie marudziła ,a teraz wstaje marudzi ,jak je to płacze i pobawi się godzinke a raczej pomarudzi i znowu chce spać .Zaczeła się ślinic i rączki też wkłada do buzi
Nie poznaje mojej córki .
Czy to wszystko może zwiastować ząbkowanie?
Zrobiłam jej kontrolną morfologie razem z crp i jest wszystko okey,więc chyba nie ma możliwości aby miała zapalenie ucha lub infekcje ddróg moczowych ?
Chyba że moje dziecko teraz zaczeło kolki w co nie wierzę .
Z gory dziękuje za rady
 
reklama
Do góry