reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Gratulacje dla pierwszych ząbków i nie tylko;-)

A u Mateuszka idą górne zęby, oj idą idą idą..... :szok: A jakie będa wielkie, normalnie łopaty:-) hi,hi... Już się nie ślini, tylko strasznie go swędzą, ale nie buka. Jedynie wczoraj w nocy obudził się z płaczem, ale utuliłam go i dalej haśkał.
 
reklama
BUBA GRATULACJE DLA FRANKA :-) :-D !!!!

Lidijka oby Mateuszek ja najmniej cierpiał z powodu zębolków i zeby szybko się pojawiły.
U nas na razie kolejnych ząbków nie widać, ale za to te dwa pierwsze to już wyraźnie czuję na cycorkach :szok: :-D
 
Buba-gratulacje dla Frania!
u nas 2 dolne zabki ladnie rosna,juz je widac jak sie smieje:-)
a gorna warga twarda ale nie widac jeszcze zeby zebolki szly i dobrze, niech mala sie przyzwyczai najpierw do tych jednych
odkad ma te zabki ciagle ssie dolna warge, smiejsznie to wyglada,wklada ja sobie pod gorna i ssie, albo ja swedzi,albo jej przeszkadza,ale nie marudzi
a ostatnio kupilam jej kubek niekapek,miala z niego pic ale nie umie a sluzy jej ten smoczek z tego kubka na ocieranie dziasel,mala sama trzyma sobie kubeczek i ocera tym smoczkiem o dziasaelka.to jej strasznie podoba i chyba jakas ulge przynosi,ale o piciu z niego to na razie moge zapomniec
 
Dziekujemy:-) :-) :-) Myslalam ze z tymi zebami to jakos gorzej bedzie a tu nawet nie zauwazylam zmiany zachowania przy tym pierwszym zabku,tylko potoki sliny.....i taki maly przylepa sie zrobil, ciekawe czy z drugim zabkiem tez tak gladko pojdzie:confused: :confused:
Wszystkim zabkujacym i tym czekajacym duzo usmiechu i bazbolesnego kielkowania;-)
 
no to i ja sie pochwale ze dzis znalazlam u malej dolna jedynke - a moj maz twierdzi ze sa obie - pozniej jak mala sie wyspi to sprawdzimy dokladnie :)
 
Marta,Buba, Idzia gratulacje dla waszych maluszków:-)
a my nadal bez ząbków,Kubuś ostatnio zrobił się znów marudny ale ząbków nie widać
 
reklama
Do góry