reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

reklama
My też używamy takeij pasty,tylko nasza jest o smaku jakby miętowym.Ja skończymy myć jej ząbki szczoteczką z pastą ,ona poprawi sobie samą szczoteczką.Nie płuczemy bużki,bo Pati połyka wode z pastą.
 
U nas znowu koniec spokojnych nocek. Od jakiś 3 dni przebija sie kolejna(druga czwórka). Kurcze, oprócz niej są jeszcze 2 czwórki w kolejce i 4 trojki...Ale Maciuś sie umorduje...Biedne dzieciaczki.
 
Emilce wreszcie przebiły się górne trójki - wystają śmieszne szpikulce, ale płacz był straszny, aż w końcu się przełamałam i dwa razy na noc podałam nurofen w syropku. W ciągu dnia podsypiam na stojąco - a już widać gulki na dole, czyli lada chwila i te zaczną wyścig z czasem :( brrr - spać :tak:
 
GRATULACJE dla Zuzanki :-)

A Oliwci dzis w nocy wyszedl juz 11 ząbek :szok::-D:tak: Dolna lewa czworka :-) I tym samym z czworek zostala jeszcze tylko dolna prawa. Oby szybko to minelo bo te czworki daly nam tak w dup* ze ojojoj :-(
 
U nas w sumie 12 ząbków ;-) i my tez myjemy ząbki, bez pasty, Leoś sam to robi, pastą poczekam jeszcze trochę, aż się bardziej oswoi ze szczoteczką ;-)
 
reklama
Do góry