reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

reklama
W Wigilie zauważyłam u Kamilka przebitą brakującą dolną lewą dwójeczkę. Kamilek ma już 12 ząbków :-);-):-D:tak: Nieporzebnie się martwiłam, że brakuje mu tej jednej dwójeczki przed trójeczkami :-D
 
Gratulujemy nowych ząbków:tak:
U nas dolne dwójki idą od kilku miesięcy i nie mogą wyjść:baffled:Wojtuś ma 10 ząbków
 
A u nas horror :-:)no: Tak jak byl problem z prawa gorna czworka-przebijala sie ponad miesiac :szok::no::-:)wściekła/y: To to samo jest z prawa dolna czworka. A ja juz wysiadam psychicznie :-(Co chwile biegunka, bol dziasla, krzyki, nieprzespane noce, poprostu bardzo zle :-:)-:)-(
Na szczescie to juz ostatnia czworka bo Oliwka ma juz 11 zabkow :tak:

Mam pytanie do Mam dzieci ktore maja juz trojeczki. Jak oceniacie wyzynanie sie trojek-bylo gorsze od czworke czy odwrotnie? Bo jesli jeszcze gorzej to ja chyba lece do apteki po relanium :baffled::-(
 
reklama
Do góry