reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

Gratulacje dla nowouzębionych :biggrin2: :growl:.

U nas już od jakiegoś miesiąca Wiktorkowi wyrzynają się właśnie ząbki "oczne". Każda noc to męczarnia dla niego i dla nas :-(. Nikt sie nie wysypia. Wiktor budzi sie nad ranem, o różnych godzinach, płacze z różną intensywnością. Czasami płacze długo i głośno wyginając sie przy tym tak że nie można go utrzymać na rękach, a czasami popłakuje przez sen przez kilka godzin. Nie można go uspokoić :-(. Zębów jeszcze nie widać, chyba nie mogą się przebić i zastanawiam się jak długo to jeszcze potrwa. Obydwoje z mężem jesteśmy wykończeni tymi nocnymi pobudkami i płaczem Wiktora.
 
reklama
Może u Pati ida te same,ma takie same objawy + ropiało jej lewe oczko.Na szczęście przestało już.:tak:
 
Oczywiście wszystkim nowym "zębolom" gratuluję!

Mam pytanko, bo mój Michaś ma zaledwie 4 ząbki (4 jedynki), jest tu jeszcze na BB choć jeden wrześniowy maluszek tylko z 4 ząbkami?
:sorry:
 
My mamy tylko cztery jedyneczki :tak: słyszałam że im później ząbki wychodzą tym mniej się psują, ale to pewnie tylko takie gadanie, ja się nie przejmuję że ma tylko 4 ząbki, jak przyjdzie czas to wyjdzie reszta :tak::-)
 
Kasiu ja sie pocieszałam a raczej radowałam ta myślą przy Zuzi. Jej ząbki wyszły późno, pierwszy po skończeniu 10 m a teraz mając 5 lat ma już 13 ząbków zaleczonych :-(Niestety ich wychodzenie nie ma wpływu na ich wytrzymałość a szkoda ;-)
 
A juz myślałam, że tylko mój Michaś to "kasownik" :-), ja się nie martwię, tylko z ciekawości pytałam :tak:. Michałkowi dolne jedynki wyszły w 7 miesiącu, górne w 11 miesiącu i do tej pory cisza, ale chyba coś się zaczyna dziać w tym temacie bo od trzech dni nie sypiamy .........buuuuuuuu :-( MIchaś od północy do samego rana budzi się, marudzi przez sen, płacze, woła, krzyczy, co dzień pobutka o 6:30, a jeszcze kilka dni temu spał do 8. Sądzę więc, że to kolejne ząbki dają o sobie znać. Gryzie wszystko co ma pod ręką, próbowałam mu zajrzeć do paszczki, ale nie dało rady, ugryzł mnie i na tym się skończyło.

Reasumując padam na "pyszczek" (jak to zwykła pisać jedna z Was- ale nie pamiętam już która...)
 
reklama
Pati też obgryza wszystko co się da.Łącznie z łóżeczkiem.:tak::-DOpuchnięte ma ,a ząbek wyjść niechce.:no:
 
Do góry