reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

Zuzi wczoraj wyszedl

11 ZABUS! LEWA GORNA CZWORKA!

Kurcze,tak sie zastanawiam,czy to nie 5tka... :confused: :sorry2: Bo miedzy trojka a tym nastepnym zebem wyczulam jakas szpare,ale do konca nie jestem pewna,bo Zuzi nie odpowiadalo szperanie w buzi. :-p :zawstydzona/y: Lekarka mowila mi,ze to calkiem mozliwe,iz wyszla 5 zamiast 4,hehe. :-p ;-)

A u nas zaczela sie akcja gorne TROJKI :baffled:

Powodzonka! :tak:
 
reklama
Misiał nadal ma przebite tylo 4 jedynki, ale zauwazyłam wczoraj też już prawie,prawie przebitą górną prawą dwójkę :tak:, a na dole ma bardzo rozpulchnione dziąsło gdzieś w okolicach 4 lub 5, dziwnie mu te ząbki idą :confused: no ale dobrze że idą, bo już myślałam że się na 4 jedynkach skończy :zawstydzona/y::sorry2:
 
Gratulujemy nowych ząbków a u Natalki stan ząbkowy:11 + już prawie dolna dwójka;-)sypnęło zębolami:-)
 
Neli wyszły już 3 trójeczki teraz czekamy na 4 a wszystko w przeciągu 3 tyg - namęczyła sie - stan uzębienia na dziś to 15 ząbków
 
Miałam dziś okropną noc :no: Michasiowi idą chyba wszystkie zęby na raz :szok: :szok: dotychczas miał tylko 4 jedynki, wyżynają mu się pozostałe ząbki w tym samym czasie, cztery dwójki i cztery trójki są prawie na wierzchu i do tego jedna czwórka :szok: :no: Idzie mu 9 zębów na raz :szok::no:
W nocy miał 40 stopni gorączki, płakał i trzymał rączki w buzi :-( bidulek, tak mi go szkoda, widać, że go bardzo boli. Poza ta temperaturą nic mu nie dolega (nie ma katarku, czy kaszelku więc to od zebów ta gorączka :-()
Prawie wcale nie spalismy, Michaś dostał panadol w zawiesińce i po pewnym czasie gorączka zelżała, ale i tak ze spaniem było słabo :no:

Ledwo żyje :no: ...
 
Ja noc miałam podobną.Trzy razy budziła się z płaczem,w końcu posmarowałam jej dziąśła żelem i dałam Panadolu. W ciągu dni tez obudziła się z płaczem.Ogólnie jest marudnai płaczliwa teraz,więc chyba to tez zęby.
 
Gratki dla nowych ząbków;-)
Wojtusiowi właśnie sie wykluły 2 trójki górne i też wysoko gorączka nas zaskoczyła oraz wieeeelki płacz i zwracanie obiadu.
 
reklama
Do góry