reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

reklama
No to gratki dla Michasia;-)
U Wojtusia znowu zastój,nawet nie wiem czy te 3 mu się przebiły:baffled: co za matka:no:;-)
 
ZUZIU i MICHAŁKU

GRATULACJE Zębacze!
:-):-):-)​



A u nas jest jednak zastoj. Trojki postanowily nie wychodzic. I stan na dzisiaj to 12 zabkow :-)
 
ZUZIA MA 15 ZABKOW!!! :-D :tak: :-D


Wszystkie jedynki,dwojki,trojki,a do tego jeszcze trzy czworki. :-D Brakuje tylko gornej prawej czworeczki,wlasnie. ;-)
 
zabkowanie jest sprawa dziedziczna!jest to udowodnione naukowo,jessli ty lub twoj maz mieliscie szybko zabki wasza dzidzia tez bedzie szybciej zabkowac.dzieci okres zabkowania dziedzicza po nas,choc 56%dzieci zabkuje od 5-8mca
 
a mój Michaś, m tylko 6. Ale teraz chyba sie dalej coś przebija, bo nie ma apetytu, jest straszna maruda i gorączkował
 
ZUZIA MA 16 ZABKOW!!! :-D :-D :-D
Dzisiaj wyszla Jej prawa gorna czworka. ;-) Czyli od jedynek do czworek Moja Corcia ma juz wszystkie zebulki. :tak: :-D :tak:
 
reklama
Gratulacje dla Zuzi!!!

Maciusiowi wlasnie wyrzynaja sie wszystkie trojki na raz. Jakis czas temu pisalam, ze wychodzi mu 3na dole z prawej strony-owszem, ale ona stnela potem i w miedzyczasie wyszla mu u gory z lewej strony. W tej chwili ma juz duza trojke na wierzchu u gory z lewej strony, male trojki na dole i wlasnie pcha sie ostatnia-gorna prawa! Macius od 2 dni jest troche marudny, wieczorem gdy go bardzo boli to wklada raczke do buzi, a przed wczoraj dostal az szalu! Moj maz mowi, ze Maciek az wpadl w histerie, a zasypiajac wlozyl raczke do buzi i mowil: zebyy, zebyyy-musialo niezle go bolec. Ale i tak jest spokojny. W tej chwili ma 16 zabkow! Te ostatnie trojki w roznych fazach-mocno urosniete i mniej i ostatnia czubkiem na wierzchu.
 
Do góry