reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbkowanie

Milinka25

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Maj 2016
Postów
115
Miasto
Rotterdam (Holandia)
Pytanie do specjalisty moja 11 tygodniowa (04 lipca 12 tygodniowa ) Córeczka strasznie się ślini, płacze wpycha wszystko do buzi ręce szczególnie bo z gryzakami jest ciężej , bluzki , koce co tylko chwyci w ręce. Ma lekko podpuchnięte dziąsełka i bardzo jej to dokucza. Czy to możliwe że to czas na ząbki ?, bo już sama nie wiem :(, strasznie się martwię.
 
reklama
Rozwiązanie
Byłam u pediatry widział co się dzieje jej w buzi ale mnie wyśmiał że za wcześnie na ząbkowanie, młoda spuchnięte czerwone dziąsełka bardzo się męczy a dzisiaj jeszcze skok rozwojowy ma :(
I jak wyszły ząbki?
Zmienilas lekarza? Naprawde bzdury wygadywal. Mam trójkę dzieci i każde z nich miało 2 zęby już w 4 miesiącu a zaczynali proces już ponad miesiąc wcześniej. Dzieci ząbkują bardzo różnie, lekarz powinien o tym wiedziec


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gryzaczki do lodowki - duzooo gryzaczkow i wymieniaj u nas działało to lepiej niż maść na ząbkowanie.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 25t6d [emoji594]
 
Pytanie do specjalisty moja 11 tygodniowa (04 lipca 12 tygodniowa ) Córeczka strasznie się ślini, płacze wpycha wszystko do buzi ręce szczególnie bo z gryzakami jest ciężej , bluzki , koce co tylko chwyci w ręce. Ma lekko podpuchnięte dziąsełka i bardzo jej to dokucza. Czy to możliwe że to czas na ząbki ?, bo już sama nie wiem :(, strasznie się martwię.

Moja córka jak skończyła 2, 5 miesiąca zaczęła się bardziej ślinić i marudzić, a jak miała 4,5 miesiąca wyszły jej 2 górne jedynki, miesiąc później 2 dolne, a 2 miesiące po tym 4 dwójki... Każde dziecko jest inne jedne wcześniej się rozwijają drugie później...
Będzie dobrze, przejdź się z swoją córą do lekarza:) ale dodam od siebie że nawet jeśli zaczyna się u niej ząbkowanie a nim pojawi się pierwszy ząbek może minąć trochę czasu...
 
reklama
reklama
Byłam u pediatry widział co się dzieje jej w buzi ale mnie wyśmiał że za wcześnie na ząbkowanie, młoda spuchnięte czerwone dziąsełka bardzo się męczy a dzisiaj jeszcze skok rozwojowy ma :(
Pediatra ierwsza klasa. Mój zaczął się slinic jak mial 3m1t (koncowka marca)i dolne jedynki wyszly mu na majówkę. A co sie jeszcze dzieje?
 
Do góry