reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbkowanie

Milinka25

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Maj 2016
Postów
115
Miasto
Rotterdam (Holandia)
Pytanie do specjalisty moja 11 tygodniowa (04 lipca 12 tygodniowa ) Córeczka strasznie się ślini, płacze wpycha wszystko do buzi ręce szczególnie bo z gryzakami jest ciężej , bluzki , koce co tylko chwyci w ręce. Ma lekko podpuchnięte dziąsełka i bardzo jej to dokucza. Czy to możliwe że to czas na ząbki ?, bo już sama nie wiem :(, strasznie się martwię.
 
reklama
Rozwiązanie
Byłam u pediatry widział co się dzieje jej w buzi ale mnie wyśmiał że za wcześnie na ząbkowanie, młoda spuchnięte czerwone dziąsełka bardzo się męczy a dzisiaj jeszcze skok rozwojowy ma :(
I jak wyszły ząbki?
Zmienilas lekarza? Naprawde bzdury wygadywal. Mam trójkę dzieci i każde z nich miało 2 zęby już w 4 miesiącu a zaczynali proces już ponad miesiąc wcześniej. Dzieci ząbkują bardzo różnie, lekarz powinien o tym wiedziec


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Byłam u pediatry widział co się dzieje jej w buzi ale mnie wyśmiał że za wcześnie na ząbkowanie, młoda spuchnięte czerwone dziąsełka bardzo się męczy a dzisiaj jeszcze skok rozwojowy ma :(

Są takie specjalne maści do smarowania opuchniętych dziąseł, mojej trochę pomogły...
co do gryzaków, mojej z początku nie interesowały... Jest też taka mała szczoteczka silikonowa którą zakłada się na palec i można nią też masować dziąsło:)

Wiem że to ciężki czas dla Ciebie i dla dziecka, ale będzie dobrze... przy ząbkowaniu może się również pojawić temperatura oraz biegunka.
Co do lekarza brak mi słów.
 
reklama
Byłam u pediatry widział co się dzieje jej w buzi ale mnie wyśmiał że za wcześnie na ząbkowanie, młoda spuchnięte czerwone dziąsełka bardzo się męczy a dzisiaj jeszcze skok rozwojowy ma :(
I jak wyszły ząbki?
Zmienilas lekarza? Naprawde bzdury wygadywal. Mam trójkę dzieci i każde z nich miało 2 zęby już w 4 miesiącu a zaczynali proces już ponad miesiąc wcześniej. Dzieci ząbkują bardzo różnie, lekarz powinien o tym wiedziec


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozwiązanie
Do góry