reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabobony , przesądy i wrózenie płci z kształtu brzucha

Dzieki za odpowiedz ja stasznie ciekawa sie ostatno zrobilam bo w poprzedniej ciazy nie kochalismy sie caly cykl i wyszla Jagódka ciekawe jak bedzie tym razem a usg dopiero za jakies 2 tyg hehhe
 
reklama
Co do plci to niewiadomo, ja bym sie nie sugerowala tym jakie masz zachcianki, ksztalt brzuszka ani nic takiego, poczekaj do USG to sie przekonasz :)
Co do samopoczucia, ja do 14 tygodnia czulam sie fatalnie, bylam wiecznie zmeczona, na zapach jakeigokolwiek gotowanego jedzenia robilo mi sie niedobrze, emocje w strzepach. Teraz czuje sie swietnie :) Wszystko minie.
Pozdrawiam :)
 
nie wiem, czy zauwazylyscie, ale tu nie zaglada juz autorka tego tematu......chyba nie ma co liczyc na odp.
 
Ja w pierwszym trymestrze caly czas spalam. W drugim zrobilam sie troszke bardziej aktywna ale mialam straszne humorki - bylam nie do zniesienia - teraz mija 31 tydzien i wkoncu "znormalnialam" ale zrobilam sie strasznie rozkojarzona - eh zawsze cos :-)
Co do zachcianek - to od poczatku ciazy szalalam na punkcie czekolady - do dzis jak rano oczka otworze to musze zjesc czekolade, bo inaczej wpadam w histerie - a wiecie co bedzie ??? Chlopczyk !! :tak:
Moj lekarz powiedzial, ze to wlasnie na chlopca je sie slodkie, bo "chlopcy lubia slodycz" :) a tak z medycznego punktu widzenia - mam niedokrwistosc a w czekoladzie jest zelazo i stad te zachcianki :laugh2:
 
Od początku ciąży czułam że będzie chłopczyk i się nie myliłam :) nawet nie miałam imienia dla dziewczynki..a dla chłopaka to od razu..od początku mówiłam do brzusia ON :tak:
 
Witajcie, ja od początku ciąży nastawiłam się na chłopca, tak poprostu czułam, nie brałam innej opcji pod uwagę. Fakt że od początku ciąży jadłam sledzie i ogórki, i tylko to mi smakowało słodyczy nie ruszam nawet teraz na końcówce jestem w 33 tyg ciązy, Myśle że wiele mam wie czuje co tam w sobie nosi.:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam:) Ja od samego momentu czułam że będzie to dziewczynka i mój Tomek tak samo hehe W sumie zawsze chciałam pierwszego chłopca ale jakoś tak to przeczucie było silniejsze:p Jak na razie ciąże znoszę dobrze: nie miałam mdłości, nie wymiotowałam i całymi dniami na nogach. Nic mnie nie boli no oprócz tego że coraz częściej po pracy nogi mnie bolą:p Jak na razie też nie miałam żadnych specjalnych skłonności co do jedzenia - jem to co zawsze wiec nie wiem skąd od samego początku ta pewność ze będzie dziewczynka. No ale jak na razie pani doktor potwierdziła przepuszczenia ale wiadomo z tym może być później różnie:p
 
reklama
;-);-)
Ja w pierwszym trymestrze caly czas spalam. W drugim zrobilam sie troszke bardziej aktywna ale mialam straszne humorki - bylam nie do zniesienia - teraz mija 31 tydzien i wkoncu "znormalnialam" ale zrobilam sie strasznie rozkojarzona - eh zawsze cos :-)
Co do zachcianek - to od poczatku ciazy szalalam na punkcie czekolady - do dzis jak rano oczka otworze to musze zjesc czekolade, bo inaczej wpadam w histerie - a wiecie co bedzie ??? Chlopczyk !! :tak:
Moj lekarz powiedzial, ze to wlasnie na chlopca je sie slodkie, bo "chlopcy lubia slodycz" :) a tak z medycznego punktu widzenia - mam niedokrwistosc a w czekoladzie jest zelazo i stad te zachcianki :laugh2:
Ja w prost NIE CIERPIE czekolady od kad jestem w ciazy z tego co mowisz wynika ze moze jednak bede miala upragniona dziewczynke:-pmam nadzieje ze tak bedzie! Poza tym brzuch mam duzy jak na 12 tydz az sie ze mnie smieja znajomi cera sie popsula i mam zle humorki:tak:pdobno jak sie brzydnie bedzie dziewczynka bo zabiera urode:happy2:
 
Do góry