reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

No ładne kwiatki Karlam,pięknie podkradać nazwę wątku..??Tak źle Ci było na Mamuśkach ze śląska, że musiałaś założyć swój wątek..?? hęęęęę???:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Trysia77 ze co? jakie podkradanie nazwy watku? przeciez ja ten watek zalozylam w pazdzierniku 2006 roku!!! no i co ta nazwa ma do mamusiek ze slaska? a na mamuskach ze slaska mi bylo bardzo dobrze :-) ale zadko teraz zagladam gdziekolwiek :-(

Bodzinka faktycznie maly ten swiat internetowy :-) pozdrowienia dla rodzinki :-)
 
Pomocy!!!Szukam dobrego gina na NFZ w centrum Zabrza.Zna któraś z Was kochane???????
 
Mogę Ci polecić Marka Pabiana, przyjmuje na Dubiela, jest ordynatorem w szpitalu w Świetochłowicach.
 
ja od trzech lat do Wojsy chodzę, ciążę obecnie też u niego prowadzę, i jestem bardzo zadowolona.
nigdy nie wyszłam bez odpowiedzi na pytania, inna sprawa, że większe problemy zdrowotne mnie omijają szerokim łukiem ;-)
 
reklama
Witajcie Zabrzanki, czy ktoś tu jeszcze pisze??
Ja dopiero nie dawno pojawiłam się na tym forum i chętnie bym poznała bym Zabrzańskie Mamusie.
 
Do góry