reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki Brzuchatek :)

reklama
A ja dziś kapuche Drago zrobiłam i jeszcze naszlo mnie na pancakes z syropem klonowym. Się obzarlam! A teraz znowu mi burczy w brzuchu (obudzilam się na siku i nie mogę zasnąć) i znowu przegram z lodowka... No nie wiem co mi ostatnio się dzieje z apetytem. Raczej wcześniej nie miałam takich nocnych akcji :szok: bede jak beczka w grudniu!
 
Ewcia, proszę podziel się przepisem na pankejki! Jakbyś mi w myślach czytała bo zaopatrzylam się nawet w syrop klonowy :D
 
ja za to każdego ranka muszę koniecznie zjeść mleko z płatkami bo inaczej cały dzień potem za mną chodzą:-D
 
Made ostatnio testuje przepisy pani Doroty z bloga Moje Wypieki.
Moje Wypieki | Pancakes
Robiłam pierwszy raz i wyszły świetne. Nic nie modyfikowalam przepisu ale porcja rzeczywiście jest na 4 srednioglodne osoby więc mi zostało parę na dzisiaj - na śniadanie i na zimno równie pyszne :tak:
 
Ewcia wyszły mniam! :) starczyło dla 2 i pół mocnoglodnych osob :)))

Apropos zachcianek to ostatnio wcinam non stop mandarynki mmmm
 
ja od początku ciąży mogę jeść galaretę w każdej ilości najbardziej lubie z piersi z kurczaka i wczoraj dostałam od mamy 2 miski i dziś zjem resztę na śniadanie, po prostu nie mogę się opanować i mama mi robi na telefon bo mówi ze mam dzwonić a nie sama robić noto skoro mama tak mówi to korzystam :):-)
 
inge ja mam to samo :-D ja widzę jak Mąż czasem wieczór otwiera piwo to bym je chyba duszkiem całe pochłonęła :-D a później poszła spać nabombiona po tak długiej abstynencji :-D
 
reklama
Do góry