reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki i to co pysznego robimy do jedzonka ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzisiaj robiliśmy z Łukaszkiem muffinki z tego przepisu:Muffinki marmurkowe , zmieniliśmy troszkę bo dodaliśmy rodzynki i suszoną żurawinkę. :-)

206144_3574605401167_1154018986_32601929_48821301_n[1].jpg545665_3574608121235_1198561113_n[1].jpg
 
reklama
Zyrafffka jakiego masz cudnego dżentelmena w domu :)
I wspaniała jesteś mamusia, że potrafisz dzieciaczka do pomocy zachęcić, widać z jaką chęcią to robi :-D

Ja co do zachcianek i jedzonka, to wczoraj o 20 powiedziałam Miśkowi, Kochanie, musimy jechać do sklepu. Tak a po co? TRUSKAWKI :D i opędzlowałam na kolacje i dzisiaj na pierwsze śniadanko prawie litr koktajlu truskawkowego z banankiem. :)))
 
Żyrafka jaki słodki pomocnik Ci rośnie:):) super:)
a ja dziś mam zachciankę na mielonego z ziemniaczkami z wody i mizerią... i kompocik z truskawek - hehh taki tam babciowy obiad:):)
 
a ja dzisiaj nie mam pomysłu na obiad.... :confused: a coś zjeść trzeba... i dupcia ...

za to wczoraj czereśnie wrąbałam , i truskawki :-)
 
Żyrafka jaki słodki pomocnik Ci rośnie:):) super:)
a ja dziś mam zachciankę na mielonego z ziemniaczkami z wody i mizerią... i kompocik z truskawek - hehh taki tam babciowy obiad:):)

poza kompotem wczoraj miałam identyczny obiadek :-)

dzisiaj chyba zrobię naleśniki z mięsem mielonym, pioeczarkami, kukurydzą i pietruszką.
 
zyraffka że Tobie się chce.... :sorry2: pełna podziwu jestem ;-) naleśniki i do tego mielone zrobić , łooo matko toż to z 2h w kuchni :-p ja tu myśle co zrobić w pół godziny ...
 
naleśniki szybko się smaży, nie będę robić tony tylko z 6 sztuk, mięso też szybko się robi, kupne, nie będę sama mielić
 
a no jak 6 sztuk naleśników to okeeeej :-) ja zawsze zrobie tyle ciasta że potem 2h siedze w kuchni nad naleśnikami :-p

już wiem co zrobie ;-)
mam gotowe kofty wiec się rozmrażają i dowale do nich ryż i sos chrzanowy i mam obiad :cool2:


a teraz właśnie piję koktajl truskawkowy :-D:-D
 
reklama
mmmmmm ale apetytu mi narobilyscie:) ja wczoraj miala truskawki z twarogiem i smietana i do tego makaron :) dzis robilam garrrr leczo i garrrr kapustki mlodej z koperkiem na gesto. dla moich darmozjadow leczo zamroze a kapuche zawekuje w razie zeby mieli co jest jak mama bedzie "stękać" jak to moja corcia mowi o rodzeniu:)

od 2 dni marzy mi sie ziemniak gotowany posypany koperkiem i do tego zsiadle mleko:) juztro juz zrobie na bank bo dzis padam po staniu 2 godz w kuchni...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry