reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki jedzeniowe

reklama
z tego co mi wiadomo, to tylko orzeszki ziemne nie są polecane w ciąży bo właśnie uczulają.. co do reszty to pełne przyzwolenie
 
A ja wlasnie po jedzonku pierwsze Truskaweczki <mniam>:biggrin2::biggrin2::biggrin2: drugie chipsy bekonowe <pycha>:-):-):-) no i na koniec zupa pomidorowa ulubiona niezly mix co nie..:)
 
anusiak w tamtym tygodniu widziałam takie w sklepie - co prawda nie prosto z pola i nie wiem jak z ich świeżością ale na pewno były pachnące i brudne :-)
 
Ja też widziałam ostatnio truskawy, ale były czyste i po wielkości sądząc to już wogóle nie tyle made in china a made in Czarnobyl, bo giganty jak kiwi niemalże
 
reklama
odnośnie kiwi to zajadam je namiętnie od 2tygodni :):):) poza tym jestem na etapie pasztetu :D z niczym innym chlebka nie wcisnę. M. się śmieje że jak kiedyś dziecko do mnie przyjdzie zapytać się czemu inne dzieci wołają na nie pasztet, to tatuś od razu wyjawi że to wina mamusi bo za dużo pasztetu się napychała w ciąży :p
 
Do góry