reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki

reklama
Basiu jak tam tatus??? Mam nadzieje ze sie szybko doczekaliscie karetki!!! Oby wszystko bylo dobrze!!! Basiu jestesmy z toba!!!
 
no własnie Basiu jak tato? wiem co to jest za paskudztwo bo mijego brata łapie
podobno nie ma gorszego bólu

a tak na marginesie o apetytach to ja mam taki średni
głównie na owoce ale oczywiście wpycham w siebie trzy posiłki tylko od tygodnia strasznie męczą mnie biegunki
czyzby organizm się czyścił? muszę powiedzieć o tym ginowi
 
Mnie powoli szlag trafia w domu.Mój damian ma diete i nie je nic pieczonego ani smażonego.Wiec tęsknie za kotletem który ma panierke w kolorze złota bo tak to wszystko mam na talerzy takie uduszone,panierka jakby w stanie surowym sie rozłazi.Nawet kurczak duszony.Gotuje babcia i nie moge jej wybrzydzać no bo to nie wypada.Ona super gotuje ale już mi to boliem wychodzi..... :mad: Dzisiaj filety z ryby,już widze tą panierke...
 
Więc i Kaju po porodzie Twoja dieta się zabardzo nie zmieni. A mnie chyba poskręca jak Krzysiek sobie będzie wtrząchał jakieś pieczone smakowite mięska a mnie ślina będzie leciała ;)
 
reklama
Do góry