reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki

alys25

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Listopad 2005
Postów
168
;D czy macie juz dziewczyny jakies specjalne zachcianki?caly dzien za wami chodzi jakas potrawa?niby mowi sie ze jak na slodkie ciagnie to dziewczynka a jak kwasne to chlopak :laugh:mnie przy poprzednich ciazach rzeczywiscie ciaglo cayl czas na slodkie,ale czasem lubilam zjesc cos kwasnego:)wczoraj mi przyszla ochota na kapuste kiszona,poszlam do sklepu specjalnie po ta kapuste,w domu dalam sobie ja do miseczki i tak podjadalam,potem poszlam moja mala Jessice kapac i zostawilam miseczke z kapusta przed komputerem,gdzie pod moja nieobecnosc siadla moja starsza pociecha Natalia,gdy juz polozylam Jessi spac,siadlam sobie wygodnie przy komputerze patrze a moja miseczka pusta ::)moje zdolne dziecko stwierdzilo ze to stare bo smierdzialo i wyrzucila mi do ubikacji cala moja kapuste ::)a dzis niedziela sklepy pozamykane i do jutra musze z ta moja zachcianka czekac bo ochota na kapuste jeszcze mi nie przeszla :laugh:
 
reklama
no to Natalka o Ciebie dba, zebys sie zdrowo odzywiala:)a nie smierdzaca kapusta:)
u mnie to roznie, narazie mi przeszlo z zachciankami, bo zno mdlosci mnie mecza, ale ostatnio mialam ochote na zupe grzybowa, ktorej normalnie nie lubie i niegdy nie jadam. no i sobie ja zrobilam, calkiem dobra wyszla:)
 
oj uwarzaj na grzybki:)ja w mojej pierwszej ciazy tez mialam taka ochote na jajecznice z grzybami,tak sie tym objadlam(bylam w 6 mies ciazy)ze w nocy myslalm ze umre tak mnie zoladek bolal:)grzybki sa ciezkostrawne...no ale wazne ze sie zaspokoilo wtedy zachcianke ;)
 
to nawet nie wiedzialam, ale to chyba grzybki w calosci maja takie dzialanie, co?a moja zupka z paczki byla:)
 
no to jak z paczki to nie ma obaw hahahahhaaaaaaaaaaaaa qrde ja to bym teraz sie barszczaku napila ::)jutro z rana pod sklepem juz bede stala :)
 
no szybciutko wyslij mi mailem:)ja to juz sie doczekac swiat nie moge makowki barszczyk z uszkami mniammmmm ale sie najem:))wogole trzeba w koncu troche przytyc:)
 
oo tak, swieta, na stole same pysznosci:))i cala rodzinka dookola:)ta swiateczna atmosfera..ale mi juz tego brakuje, w ciagu roku wszyscy zabiegani, zalatwiaja swoje sprawy, a na swieta tak jakos inaczej, rodzinnie, przyjemnei:)ja to moglabym tak caly czas, takie ze mnie stworzonko rodzinne:)
 
ja to odkad mieszkam w de jeszcze na swieta w pl nie bylam :-[zreszta tu mam mame siostre brata wojka ciocie kuzynow 2 no i oczywiscie moja rodzinka(maz i dzieciaki) :D wiec nie ma az tak zle ;)
 
reklama
no to dobrze, ze nie jestes sama, bo podczas swiat bys to pewnie odczula najbardziej:(a tak cala rodzinka w komplecie:)i mozecie sie spotkac.
 
Do góry