reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki

reklama
Dziewczyny, zjadłam cały gar ogórkowej, której nikt nawet nie chciał tknąć, bo po prostu dla nich to była woda z kiszonych ogórków ze śmietaną. Ale ja tak uwielbiam kwaśne.... Chyba to nie jest szkodliwe? Chociaż nie gardzę też słodkim, słonym, bardzo pikantnym. Mam zachcianki chyba na wszystko. Pozdrawiam.
 
mm, mama wlasnie otuje kapuste z grzybami, z kuchni dochodza takie zapachy, ze az musialam drzwi zamknac, bo sama bym to wszystko zjadla:)
 
ja na nic nie mam zachcianek-chyba trochę poudaję i pogrymaszę bo tatuś bobaska na początku był przerażony tym co go czeka a teraz się rozleniwił bo ja nie mam zachcianek! czas chyba posymulować!
 
hehe, jeszcze nic straconego:0sama sie zdziwisz jak w srosku nocy przyjdzie Ci ochota na cos czego w domu nie masz:)
 
reklama
a ja rano mialam ochote na powidla sliwkowe:)i tatus poszedl mi do sklepu...hehe, az mi glupio bylo go tak wykorzystywac, ale skoro sam chcial..
 
Do góry