reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczerwienione i piekące łydki

Lil.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Luty 2022
Postów
165
Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was miała zaczerwienione i piekące łydki tak od dołu (właściwie od góry stóp) do mniej więcej połowy łydki? Jestem w 35 tc. i mam też opuchnięte nogi tzn. stopy cały czas i czasami łydki. O ile opuchlizna jest normalna to nie wiem co z tym zaczerwienieniem. Nie wiem od kiedy tak mam, bo to równie dobrze może być od 1 lub 2 miesięcy, tylko wcześniej nie zwracałam aż tak na to uwagi, smarowałam kremem, bo swędziało mnie delikatnie i miałam zaczerwienione, ale myślałam, że to może od słońca. Na słońcu raczej nie przebywam, tylko jak do samochodu albo przy wieszaniu prania, no ale myślałam, że w ciąży skóra jest bardziej podatna na różne podrażnienia i nawet taka minimalna ilość słońca może spowodować zaczerwienienie. Tylko od kilku dni mam wrażenie, że piecze mnie bardziej, a jutro mam szczepienie na krztusiec. Muszę się jutro zaszczepić, bo jestem obecnie w 35 tc. i to ostatni moment, a teraz trochę się boję z tymi nogami. Może też miałyście takie czerwone nogi i to normalne?
 
reklama
Masz tak w obu nogach? Opuchlizna i zaczerwienienie może świadczyć o zakrzepicy. Ja bym to szybko skonsultowala z lekarzem.
 
Masz tak w obu nogach? Opuchlizna i zaczerwienienie może świadczyć o zakrzepicy. Ja bym to szybko skonsultowala z lekarzem.
Tak na obu. Właśnie gdyby było na jednej też by mi się wydawało podejrzane i myślałabym o zakrzepicy. Te miejsca nie są też w dotyku ciepłe.
 
Do góry