reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

lilian

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2011
Postów
61
Cześć dziewczyny :) Jestem nowa na forum, może znajdzie się ktoś jeszcze starający się o fasolkę? My zaczęliśmy dopiero miesiąc temu po moim kilkuletnim braniu tabletek anty. Jeszcze nie za bardzo znam swój cykl i muszę się obserwować, ale kiepsko mi to idzie. Na razie czekam na @. Może jest ktoś kto chciałby się podzielić swoimi próbami i może efektami :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
 
reklama
lilian Jestem mamą dwójki praktycznie dorosłych dzieci, po urodzeniu córki zaczełam zażywać tabletki anty, czyli jak widać od około 17 lat je brałam, w końcu zdecydowaliśmy sie z meżem na trzecie dziecko , odstawiłam tabletki na początku listopada 2010, zaczełam sie w miarę racjonalnie odżywiać, do tego zażywałam kwas foliowy, przez pierwsze 3 miesiące uważaliśmy ( aby organizm wrócił do normy po wielu latach przyjmowania hormonów ), natomiast od początku lutego 2011 zaczęliśmy ostre starania o maleństwo, na początku marca zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży :))))) Udało się praktycznie od pierwszego "strzału" , teraz juz zostało 2 miesiące do powitania naszego dzieciątka na świecie, póki co wszystko jest w porządku, malutka rozwija się prawidłowo, wiem, że jesteśmy wielkimi szczęściarzami, ale ja po prostu od początku sobie powiedziałam, że nie będzie żadnych problemów i wszystko się dobrze potoczy, póki co tak sie dzieje. Trzymam więc kciuki mocno za Was i do dzieła!!!
 
Ja dokładnie tak samo, tzn po pigułkach 3 mce przerwy i potem za 1 podejściem córcia :-) Teraz za to nie jestem po pigułkach i za chwilę będzie 3 mce jak się staramy... Powodzenia !!!:-)
 
Majuska1 moje dziecko ma 11 lat, a ja i tak myślę, że będę najstarszą mamą świata... Trzymam kciuki za Twoje maleństwo , pozdrawiam serdecznie :-)
 
Dziękuję serdecznie za wsparcie:) Dzisiaj byłam zrobić badania krwi na toksoplazmozę i żółtaczkę typu B, będę się chyba musiała zaszczepić... wyniki dopiero w poniedziałek. Od 4 miesięcy biorę kwas foliowy. Zaliczyłam też gina (cytologia) i dentystę (na wszelki wypadek zrobił mi zdjęcie panoramiczne zębów, bo w ciąży przecież nie można). No i teraz tylko pozytywne nastawienie jest mi potrzebne... :) Boję się tylko tego czekania na @ i nadziei żeby nie przyszła :) Pozdrawiam :D
 
lilian - pierwszy cykl zaraz po odstawieniu... prawie w 100% przychodzi @, bo jeszcze hormony nie pracuja jak trzeba. Tez czekam, żeby sie juz ustabilizowało... Powodzenia.

A tak w ogóle to witajcie - pierwszy raz tu jestem i chciałabym z Wami zostać, mam nadzieję, że nie za długo...

Majuśka - powiem Ci to wspaniałe uczucie mieć znowu takie maleństwo, jak starsze dzieci (u mnie jedno) są już dorosłe. Dziś moja młodsza córcia pomaszerowała pierwszy dzień do przedszkolka.

Muma - na pewno nie będziesz najstarsza mamą (póki co najstarsza mama miała 67 lat - to juz moim zdaniem głupota, ale...).
 
Ostatnia edycja:
No właśnie czekam na @. Od dwóch dni mam już wszystkie objawy i byłam pewna, że dzisiaj przyjdzie, zwłaszcza, że w nocy mnie bardzo brzuch bolał. Ale nic nie ma na razie. Zrobiłam sobie rano test dla pewności i oczywiście wyszła jedna krecha, ale tego się w sumie spodziewałam. Tylko gdzie jest @? hmm dziwne...
 
Witajcie sobotnio,

lilian - ja pierwszy @ po odstawieniu dostałam tak z 5 dni później, objawy miałam jakbym była w ciąży. Ale niestety, podobno właśnie tak, albo podobnie wyglądaja cykle bezowulacyjne. Nie mniej jednak, trzymam kciuki!!!
 
reklama
Cześć Dziewczyny też jestem nowa na forum i właśnie od waszej grupy zacznę :-)
Zaczynam z mężem starania o fasolkę... Anty odstawiłam już dosyć dawno prawie rok temu ale dopiero w tym roku po ślubie (06.08.2011) zaczęliśmy działać

W zasadzie to staram się nie myśleć o tym jak o staraniach.. chciałabym aby to było dla nas pewnym miłym zaskoczeniem któregoś dnia... ale podobnie jak wy już się nie mogę doczekać..

Proszę o jedno małe wyjaśnienie bo nie rozumiem forumowego oznaczenia.. co oznacza @ ???
pozdrawiam
 
Do góry