reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Calogera, Igor to wogóle ma skazę białkową... wiec i tak ma dość ograniczoną dietę. właśnie obstawiam truskawki, bo przez osattnie dni dodawałam mu je do kaszki albo słonecznik bo jadł go jako nowość teraz. No i jeszcze nie wiem, czym go tam teściowa uraczyła bo był kilka razy u niej
 
reklama
calogera, najlepiej by było odstawić teściową :-D:-D:-D nie no taki żarcik ;-)

Igor śpi, a ja mam wolny wieczór....
 
Ostatnia edycja:
Witajcie wieczorową porą!!!!

wika - dobre, dobre!!!! ja na moją obecna narzekać nie mogę, na pierwszą już też - bo ja odstawiłam!!!!!

calogera - dzięki, jak coś mi się na serducho położy to ja tu do Was jak w dym.... bo szczerze mówiąc, narzekać to ja mogę na brak kogoś na pogaduchy, albo czasami, żeby sie wyżalić
 
Ostatnia edycja:
Czesc dolaczam jak moge :tak:.Mam juz 2 dzieci w Styczniu tego roku poronilam w 10tyg ciazy ,Teraz z mezem staramy sie na nowo bylo nie planowane ale teraz po stracie zaczyna nam brakowac :-).A wiec jak mialo byc to bedzie staramy sie od Kwietnia narazie nic .Ale bardzo bym chciala tak na 2012 r moze sie uda ;-).Pozdrawiam
 
Bunny przylatuję późnym wieczorem 29 wrzesnia a wracam do UK 3 października późnym wieczorem. Lecę tylko i wyłącznie na wesele mojej najlepszej przyjaciółki. Tzzn taki był zamiar ale mam piątek no i w sumie poniedziałek do południa wolny więc mogę podskoczyć zrobić badania... w maju niby było wszystko super dobrze... no zobaczymy co teraz....
idę spać bo pewnie i tak tu już nikogo nie ma :) spokojnej nocy :-)
 
sakar witaj i czuj się u nas jak w domu;) super że jest nas coraz więcej no i powodzonka &&&&&&&&&&

katrina ja też mam juz drugą teściową:tak: i ta jest super!

Życzę słonecznej niedzieli:)
 
Katrina-dzieki :-) i fakt takie chwile sa przykre dowiedzalam sie w moje urodziny wiec 7.01 a 11 dopiero byl zabieg :szok: lekarz musial byc pewny i miec pelna dokumetacje .
ViolaPop - tez dziekuje tak tu milo ze od poczatku usiadlam z ciastkami na fotelu i czuje sie jak najbardziej jak w domu:happy: .
U nas staranka trwaja , hihi i jak nigdy tego nie robilam to nogi w gorze trzymam maz tylko sie smieje no ale jak inaczej jak kruszynki brak nie napisalam mam suwaczki ,syn Dominik ma prawie 6 latek , corka Karolina 8 latek i tak marzy nam sie ostatni babelek .Zycze wszystkim tez Udanej niedzieli .
 
HEj niedzielnie :)

wpadam na chwilkę, czekam na M. aż wróci z pracy :)

Sakar witaj :) Bardzo mi przykro z powodu straty Fasoleczki :(
[*]

Tak patrzę na Twoje suwaczki i też chciałabym trzeciego dzieciaczka w momencie jak już dwójka nieco podrośnie
 
reklama
Rowniez niedzielnie witam:) Ale sie zrobila piekna pogoda! A od jutra wypad w highlandy na 4 dni:)
Sakar - witamy i trzymamy kciuki!
 
Do góry