reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Dziewczyny ja testowałam wczoraj czy suwaczek się pokazuje.. ale się wyraziłam trochę niejasno..:-) Ale test ciążowy też robiłam dzisiaj rano i nic.. ani @ ani fasolki i znowu czekam...

Cześć losiczka - mam nadzieje, że Ci się uda z córeczką, ale chłopcy też są fajni :) już masz ich dosyć chyba? Pozdrawiam
 
reklama
no to ja tez sie przyłącze jak można;-)
my teraz zaczynamy 2 cykl staran myśle ze tym razem sie uda!!
losiczka no to moze obie sie bedziem y o córe starac bo ja tez mam synka i by sie nam do pary przydała córa;-)
 
Witam serdecznie :)
Mogę sie doczepić do Was ????:-)
My zaczeliśmy 2 cykl starań , jestem po przejsciach jak widać wiec mam nadzieję ze tym razem wszystko bedzie dobrze :)
trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Buźka :********:-):-):-)
 
Witajcie dziewczynki! :)
postanowiłam do Was dołączyć, jestem tutaj nowa:)
Brałam tabletki przez prawie 10 lat i też tak jak Wy zamierzam mieć dzidziusia, to jest mój pierwszy cykl po odstawieniu, teraz jestem w 23 dniu cyklu i czekam na @ ( bo juz zauważyłam,po waszych wpisach, że @ = okres :D )...oczywiście chciałabym żeby nie nadeszła ale z tego co sie naczytałam to podobno wcale nie tak łatwo zajśc w ciąże więc nie robię sobie nadziei ,że już w pierwszym cyklu by mi się udało. Juz robiłam sobie wszystkie badania, przeciwciała na różyczke też:)
Mam nadzieje, że bedziemy się razem wspierać:)
pozdrawiam Was serdecznie !
 
katrina - dzięki za wsparcie... bardzo przyda się w tych oczekiwaniach :)

agnieszka, ilona, lili - cześć dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze staranka i za to żeby córeczki się udały (tym co chcą) oczywiście :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
lilian ja poproszę o córę :) mam synka wiec by sie parka przydała ale wiadomo co Bóg da to bedzie sie kochać nad życie :) a w mojej sytuacji to juz w ogóle marzę aby miec juz to malutkie serduszko pod sercem:) wazne aby było silne i zdrowe:)
lili- trzymam kciuki aby @ nie przylazła :) jakie masz cykle ???? chyba niedługo bedziesz testować co ???????
 
Ale fajnie ze tyle nas jest:-)no i ze tyle z nas stara sie o coreczke tak naprawde to zadnego z moich chlopakow nie zamienilabym na core ale taka wewnetrzna teskonata za kiteczkami spodniczkami spowodowala ze poraz ostatni probujemy poczac te nasza dziewczynke:-)mierze temp gorzej z testami owulacyjnymi bo wykazuja mi owulacje jak jest juz po zatem opieram sie na temp i na swoich odczuciach miesiaczkuje regularnie owulacja przypada na 11-12dc wiec starania konczymy na 8,5 dzien cyklu testuje 18 wrzesnia i mam nadzieje ze bedzie malenstwo :-)choc nie nastawiam sie bo zbyt duzo nerwow kosztuje mnie te czekanie ale razem damy rade :-)
 
reklama
losiczka no własnie cięzko z tą córą jest niestety, ale mam nadzieje ze szybko zaskoczysz i sie uda :) sama bym chciała strasznie córę ale boje sie własnie tego ze jak bedzie przytulanko ok 2-3 dni przed owu to te starania bedą sie ciągnęły długo az zaskczę ,a poza tym nikt nie da gwarancji ze akurat ta córa bedzie :)
Ja w tym cyklu wrzuciłam na luz, bo ten pierwszy mnie za wiele kosztował, sama prowadzę wykres, obserwacje szyjki śluzu itd ,a le u mnie tak łatwo nie jest bo mam męza weekendowego wiec wiadomo ze owulka sobie nie wybiera dnia np soboty ... tylko wypada np w piątek a mąż jedzie do pracy w poniedziałek i wraca w sobotę bądz w piątek i takim sposobem mam cykl stracony:( no ale damy rady , kiedys sie pewnie uda :)
Losiczka a na jakiej stronie prowadzisz wykres ??????? na enpr czy 28 dni ?????
 
Do góry