reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

ojej ilona bardzo mi przykro, że poroniłaś...:-(
tym razem na pewno będzie inaczej !!! tutaj jest silna grupa wsparcia :) ale to prawda, że razem jest tak jakoś raźniej:)
 
reklama
lili - małe sprostowanko - trzeciego dzidziusia, tylko pierwszego nie wklejam, bo to juz dorosła kobitka jest, a nie żadne dziecko, nie miałam problemów przedtem z zajściem, ale za dużo czasu to juz nie mam.... zegar tyka....

ilona - będzie dobrze!!!!! &&&&& trzymamy kciuki!!! każda za każdą
 
rozumiem katrina :)
kurcze Wy już prawie wszystkie jestescie mamami :) ja to dopiero o pierwsze dziecko się staram a już taka młodziutka nie jestem :)
 
lili - ja szybko zaczęłam, potem miałam 18 lat przerwy i tak mi sie spodobało, że chciałabym jeszcze ten ostatni raz...
 
Witam Kobietki:)

Kilka z Was widziałam na wątku Mamusie w 2012

Jak ja postanowiłam starać się o dziecko najpierw długo myślałam czy już oby nie jest za późno ,moja córka (z pierwszego małżeństwa) ma 15 lat.
Ale widzę ,że tu nie tylko ja jestem "pierwszej młodości" ;)

Przez 6 lat brałam tabletki odstawiłam je w lutym a w maju miałam operacyjnie usuwaną endometriozę,która zrobiła mi się w bliźnie po poprzedniej cesarce ,w lipcu lekarz powiedział,że mogę zacząć staranka.
Więc się staramy drugi cykl, wykres mi powiedział że wczoraj miałam owulkę a przytulanko było przedwczoraj i dziś rano to może coś z tego będzie?

Bardzo bym chciała:) córkę urodziłam jak miałam 20 lat i to była wpadka,ale córunię mam super,oczywiście małżeństwo nie miało przyszłości i się rozpadło ,ale teraz mam cudownego męża i o niczym innym nie myślę jak o dziecku chyba instynkt macierzyński przyszedł.Nie wiem czy to normalne ale tylko o tym myślę ,ciągle oglądam ciuszki, wózki itp. Wy też tak macie??

Ale się rozpisałam

Trzymam kciuki i powodzenia:)))))))))))))
 
Viola - u mnie było troche podobnie. Wiesz juz, że mam druga teściową, co znaczy, ze mąż tez drugi. Z poprzedniego zwiazku mam 21 letnia córkę, a z obecnym mam 3 letniego szkraba i chcielibyśmy mieć jeszcze dla tego malucha rodzeństwo. Alinka co prawda ma trójkę przyrodniego rodzeństwa (moja starsza córka i dwoje dzieci z byłego małżeństwa mojego męża), ale nie ma z nimi za bardzo kontaktu. My mieszkamy w Irl, a tamte "dzieciaki" w Polsce. Widują sie raz lub dwa razy do roku. Poza tym przy róznicy 18 czy 16 lat, to jakie rodzeństwo ma wspólne tematy????
 
hej dziewczyny. Ja również dołączam do Waszej grupy staraczek :)
Staram się z mężem już od kwietnia o maluszka. Teraz jestem już 3 dni po terminie okresu, więc cały czas uśmiecham się do siebie :) robiłam test w dniu spodziewanego okresu i był negatywny. Jednak teraz jak okres mi się spóźnia to mam wielkie nadzieje. Mam poza tym mdłości podczas jazdy komunikacją miejską od paru dni. Testować będę w czwartek rano - taki mam plan :)

3mam za Was kciuki - oby starania były bardzo krótkie!!!! :-)
 
reklama
Katrina No to mamy trochę wspólnego:) Mój mąż z poprzedniego małżeństwa ma syna 14 letniego więc są w podobnym wieku ale widują się raz w miesiącu i ma tez siostrzyczkę 3 letnią od ojca ale oni mieszkają 400 km od nas więc raz w roku się widują i teraz czeka też na rodzeństwo ode mnie:)
 
Do góry