reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Na 28dni ale dopiero od tego miesiaca zapisuje wczesniej w zeszycie zapisywalam wiem ze poczecie corki jest trudniejsze zwlaszcza ze ja to juz wiekowa mama jestem:-)ale ja wole poczekac cierpliwie nie przyblizam stosunku do jajeczkowania a jak bedzie synek to bedzie i tyle nie mam z tym problemu :-)najwazniejsze zeby zdrowe bylo
 
reklama
losiczka - mówisz, że dużo nerwów Cię kosztuje czekanie... wiem co czujesz, ale u mnie jest jeszcze gorzej, bo staramy się o pierwsze maleństwo, Ty masz już pociechy :-) i jeszcze do tego nie wiem czego się spodziewać po swoim organizmie, kiedy mam owu itp. Ale wierzę, że będzie dobrze :)

Dobranoc wszystkim :D
 
Ale fajnie tutaj jest:-)ja dopiero z pracy wróciłam...
i w dodatku odpisujecie na wszystko:tak:
trzymam za Was kciuki !!!
ja to w sumie nie wiem jakie mam cykle bo brałam pigułki przez 10 lat...jakieś tam przerwy robiłam na kilka miesięcy i @ pojawiała się tak średnio co 24-28 dni...no i teraz mysle, że też się może niebawem pojawić:-( no chyba , że jakimś cudem by sie okazało, że się udało za pierwszym razem;-)
 
losiczko moja droga - jesteśmy rówieśniczkami... :-);-)
lili - ja też przed poprzednią ciążą długo brałam pigułki, ale już w drugim cyklu udało się! a teraz po 3 latach znowu brania , zobaczymy co i jak, wiem, że przez jakiś czas mój organizm może stabilizować sobie gospodarkę hormonalną, więc nie liczę, że juz od razu się uda, wolę być mile zaskoczona niż rozczarowana... ale jeśli wszystko jest OK, to będzie dobrze i Alinka doczeka się rodzeństwa
 
Ostatnia edycja:
Cześć katrina:-) dziękuje bardzo za wsparcie
ja to nie znam w zasadzie swojego organizmu, w ciązy tez nigdy nie byłam jeszcze więc nie wiem czego się mogę spodziewać, staram sie myśleć pozytywnie:-)
a Ty na pewno niedługo doczekasz się drugiego dzidziusia:-) z pierwszym nie miałaś problemów z zajściem w ciąże z tego co napisałaś :-) więc myśle, że i teraz powinno być bezproblemowo :-)
 
reklama
kochane każda z Nas tu zajdzie szybko, bedziemy sie tu razem wspierać :) bo wiadomo ze w kupie raźniej :))))))))))))
Mam nadzieje ze szybciutko sie tu posypią fasoleczki :)
Ja po odstawieniu pigułek zaszłam w 3 cyklu, po porodzie nie brałam nic, i tez zaszłam w 3 cyklu, no ale ta ciązą zakonczyła sie obumarciem, po poronieniu zaszłam po miesiącu w ciązę którą także poroniłam (puste jajo) , mam nadzieje ze zasada do 3 razy sztuka u mnie sie sprawdzi i tym razem juz sie uda :))))))))))))))
 
Do góry