reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

A ja już od bardzo dawna nie farbowałam włosów ... ale teraz przymierzam się do dośc drastycznego cięcia ... mam baaaardzo długie włosy, ale nie wyobrazam sobie siebie jako mamy z takimi ... ale powoiem szczerze, że bardzo się boję jakiejś radykalnej zmiany i pewnie skończy się na ścięciu do łopatek ... chociaż pewnie krótsze byłyby o wiele wygodniejsze :-)
 
reklama
teraz przymierzam się do dośc drastycznego cięcia ... mam baaaardzo długie włosy, ale nie wyobrazam sobie siebie jako mamy z takimi ... ale powoiem szczerze, że bardzo się boję jakiejś radykalnej zmiany i pewnie skończy się na ścięciu do łopatek ... chociaż pewnie krótsze byłyby o wiele wygodniejsze :-)
To dokładnie tak jak ja, ale już od miesiąca wybieram się do fryzjera i mam stracha jak nie wiem co!! Ale jestem zdecydowana - obcinam króciutko.... tylko nie wiem jeszcze kiedy...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
A ja już od bardzo dawna nie farbowałam włosów ... ale teraz przymierzam się do dośc drastycznego cięcia ... mam baaaardzo długie włosy, ale nie wyobrazam sobie siebie jako mamy z takimi ... ale powoiem szczerze, że bardzo się boję jakiejś radykalnej zmiany i pewnie skończy się na ścięciu do łopatek ... chociaż pewnie krótsze byłyby o wiele wygodniejsze :-)

Ja też mam bardzo długie włosy...no prawie do "pasa", ale jakoś nigdy mi nie przeszkadzały, a jak nie chcę żeby leciały do przodu to je spinam :-)

Co do obcięcia to słyszałam kiedyś że nie powinno się włosów z długich od razu na krótkie obcinać, bo są przyzwyczajone do określonej ciężkości i wbrew temu co się mówi że jak się obetnie to się wzmocnią i nie będą wypadać, właśnie tak się może dziać. Więc jak coś to proponuję obcinać partiami.
 
No własnie ja też tak słyszałam :-)
jakieś 3 lata temu się przymierzałam do takiego stopniowege cięcia ale skończyło się na łopatkach właśnie :-)
teraz znowu mam włosy dłuuugaśne ... i to tak do bioder :-)
przy takiej długości to nawet zmiana uczesania powoduje ból skóry głowy ...
 
Czyli się potwierdza, bo mi tak fryzjerka powiedziała.
A przecież większość jak ma problemy to od razu z długich na krótkie, a tu się okazuje że to jeszcze gorzej.
 
Kurcze zazdroszcze wam takich dlugich włoswó. Ja marze o takich ale kurcze nie moge ich jakos ich zapuscic. teraz mam wycieniowane i najdluzsze sa do lopatek i ni ciorta zeby urosly dluzej :(
 
Moja przyjaciolka wlasnie obciela niedawno dluugie wlosy na bardzo krotkiego "boba" i jest zadowolna, mowila ze juz dawno miala ochote na jakas zmiane i ze krotkie wlosy myje sie duzo szybciej, a ze ma w miare proste to nawet nie musi przy nich duzo robic.. a jak chce troche "napuszyc" z tylu glowy to nie musi sie meczyc jak przy ciezkich dlugich wlosach tylko lekko natapiruje i sie jej ladnie trzyma :)

Ja osobisie jak scielam z dlugich na krotkie (jakis czas temu) to mi przeszkadzalo ze nie moglam zwiazac i zakonczylo sie na opaskach.. i spinkach :)
 
Ja teraz troche z innej beczki :)
Czy ktora z was sie woskuje? Ja reguralnie zawsze woskowalam bikini tzn brazilian style i teraz mam pewne watpliwosci czy to kontynuowac. Bylam wczoraj i jakos mialam skore chyba wrazliwsza niz normalnie i nie wiem czy dalej chodzic i czy nie odpuscic sobie do produ...hmmm
 
Ja teraz troche z innej beczki :)
Czy ktora z was sie woskuje? Ja reguralnie zawsze woskowalam bikini tzn brazilian style i teraz mam pewne watpliwosci czy to kontynuowac. Bylam wczoraj i jakos mialam skore chyba wrazliwsza niz normalnie i nie wiem czy dalej chodzic i czy nie odpuscic sobie do produ...hmmm
Osobiście nie chodzę. W ciąży skóra w miejscach intymnych jest dużo bardziej ukrwiona, a co za tym idzie wrażliwsza. Jeśli dobrze zniosłaś zabieg myślę, ze powinnaś chodzić dalej. Jeśli bolało - to odpuść sobie na jakiś czas.
 
reklama
Wosk spokojnie można w ciąży tylko niestety nasza skóra jest teraz wrażliwsza i na pewno będzie bardziej bolało.
No i jeszcze brawo za odwagę,na brazylianę to bym się w życiu nie odważyła.
 
Do góry