reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

wiem, że te z nail teka podobno też mają... formaldehyd właśnie utwardz płytke... nie mam pojęcia czy to ma wpływ na dzidziusia ale jak przeczytałam, że w większych dawkach to trucizna to wolę nie ryzykować...
 
reklama
to jak się to cudo nakłada:confused:
Jak błyszczyk :-D, ale to jest BARDZO trwałe :-) nawet ja- zlizywacz szminek tego nie zjem z ust:-))

monia- próbowałam wszystkiego, niestety u mnie jest fizjologiczny problem z wchłanianiem i przyswajaniem pewnych składników stąd nie wyhoduję mocnych, zdrowych paznokci. Są cienkie jak papier i łamią się przy skórze jak tylko urosną troszeczkę.
 
Oj dziewczyny nie popadajcie w paranoję,ile byście tego musiały się nasmarować, żeby zaszkodziło, a najlepiej zjesc? ? ? niedlugo będziecie sie myc samą wodą bo przeczytacie, ze zel i mydlo szkodzą, wszystko jest dla ludzi, nie wyobrazam sobie nie malować paznokci, nie farbować włosów i nie robić innych rzeczy ze swoim ciałem, bo podobno szkodzi.

Jak napisała Iryska bardzo mądrze, depresja szkodzi bardziej, nie ma jak się zapuscic z odrostami do połowy włosów, z obtartymi paznokciami i wielkim brzuchem - nic tylko kochać ! Dziewczyny, dbajmy o siebie !!!!!!!
Sanya cieszę się, że dzięki mnie zakupiłas pędzel, zdradź mi firmę z której masz lakier do ust, też kupię, skoro nie da się tego zjeść to w sam raz dla mnie :)))

PS. odżywka z Eveline rewelacyjna zużyłam trzy i mam suyper pazury.
 
Jak napisała Iryska bardzo mądrze, depresja szkodzi bardziej, nie ma jak się zapuscic z odrostami do połowy włosów, z obtartymi paznokciami i wielkim brzuchem - nic tylko kochać !
Zgadzam się, nawiasem mówiąc, promieniowanie generowane przez urządzenia takiej jak m. in. komputer też szkodzi, najważniejszy jest umiar we wszystkim.

Sanya cieszę się, że dzięki mnie zakupiłas pędzel, zdradź mi firmę z której masz lakier do ust, też kupię, skoro nie da się tego zjeść to w sam raz dla mnie :)))
Katjoshka- Lip Maestro dobrze się nosi, testuję od 3 dni i jestem zadowolona :-) gorzej jak się chłopu koszulę pobrudzi :p Kupiłam odcień 503, ale 504 też mi się podoba :sorry2:
 
katjoshka- nie mówie, że mamy nie malowac paznokci i o siebie nie dbać, ale ta odżywka po dłuzszym czasie stosowania robi czasem z paznokciami masakrę i formaldehyd to akurat jest wielkie świństwo, więc można sobie to darować nie tylko będąc w ciąży.
 
Ja farbuję włosy co 3 tygodnie- to moje zboczenie zawodowe chyba, bo jestem fryzjerem :-D Wiem co używam i nie boję się, że zaszkodzę dziecku. Przede wszystkim niskie stężenie oksydantu, a jak ktoś i tak się stracha, to polecam trwałe koloryzacje bez amoniaku ;-) Wierzcie mi, że substancje chemiczne obecne w mieszance nie wchłaniają się jakoś specjalnie przez skórę aby dotrzeć do krwioobiegu.

Co do paznokci to u mnie też króluje utwardzenie żelem i hybryda :-D
 
reklama
Do góry