reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

mama2009 możesz użyć każdą farbę do włosów i się nie martw, bo to nie szkodzi. Goldwell to średnia jakość jak dla mnie (szybko się spłukuje, szczególnie, ze masz zamiar przyciemnić rozjaśnione włosy). Wolę L'Oreal i Welle ale możesz spróbować. Jak chcesz coś delikatniejszego to zakup sobie Colorance z Goldwella tylko jego się miesza nie ze zwykłym oksydantem (wodą w kremie) tylko specjalnym Lotonem. Ma niższe stężenie oksydantu i nie zawiera amoniaku. Jednakże jest to koloryzacja półtrwała więc będzie się spłukiwać, ale na rozjaśnionych włosach może dać fajny efekt :tak: Acha i najważniejsze nakładaj odcienie 7N lub 8N (z tego co widziałam w linkach właśnie na 7 i 8 poziomie Cie interesują)- to są czyste natury, bez dodatku popielu czy złota. Na rozjaśnione włosy, które często są po jakimś czasie choćby lekko zżółknięte nie można nakładać odcieni z refleksem bo po np. popielu wyjdą zielone.

Co do kremów, to ja jeszcze nic specjalnego nie zakupiłam. W I ciąży stosowałam różne, a i tak 2 tyg przed porodem jak brzuch mi opadł to od pępka w dół poszły rozstępy. I dodatkowo wokół pępka bo córcia chyba chciała wydostać się tamtędy- tak pchała łapki i syrki przez pępek. Pomogło mi wtedy serum na rozstępy z Palmer's. Kosztowało chyba 50zł za malutką butelunię, ale teraz te brzydactwa są praktycznie niewidoczne. Wyraźnie spłyciły się i zjaśniały jeszcze przed porodem. Miałam też balsam przeciw rozstępom z Palmer's ale teraz drażni mnie ten zapach i nie mogę się nim smarować. Chyba wypróbuję to Bio-oil :tak:
 
reklama
Dziewczyny poradźcie jakiś dobry fluid kryjący, ale coby tych syfów moich nie drażnił, mam cerę tłustą, pory i syfki, jakiś antybakteryjny czy co plissss :)
 
karolina ja używam Loreal True Match, też mam teraz syfki i idealnie kryje co prawda nie jest jakiś antybakteryjny ale dla mnie ekstra.
 
karola - z fluidami będzie jak z pampkami -jednej to drugiej tamto podpasowuje. Ja mam cerę, która nie tylko w ciąży dostarcza mi wiele problemów - zawsze mam jakiś syfek, czerwone kropeczki itp. Dlatego zależało mi na kryjącym fluidzie ale też lekkim. W końću trafiłam na La Roche-Posay Toleriane Teint. Dostałam w aptece próbkę i bingo. Juz trzecią tubkę mam - teraz musiałam kupić jaśniejszą. Cena też dobra - ja płacę 71-73zł a mojej aptece a zawsze babki nadają mi tyyyle próbek jeszcze, że hoho. Postaraj się zdobyć próbkę najpierw. A. Jest megawydajny.

***
opis ze strony:
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE KOJĄCY PODKŁAD KORYGUJĄCY O ELASTYCZNEJ KONSYSTENCJIKażdy typ skóry wrażliwej. Rozległe niedoskonałości. Koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym.Wzbogaconyo NEUROSENSYNĘ - po raz pierwszy obecną w płynnym podkładzie, aby zmniejszyć ryzyko podrażnienia skóry szczególnie wrażliwej i zapewnić jej ukojenie oraz o czynnik ułatwiający rozprowadzanie i wydłużający trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski.Wysoka tolerancja. Bezzapachowy. Bez konserwantów. Z filtrem SPF 25.Nie powoduje powstawania zaskórników.Dostępny w czterech odcieniach: 10, 11, 13, 15.

Wstrząsnąć przed użyciem!Testowany na skórze wrażliwej.

La Roche-Posay TOLERIANE TEINT- dla skóry wrażliwej i nietolerancyjnej- bezzapachowe- bez konserwantów- wysoka tolerancja- z filtrem SPF25- nie powodują powstawaniu zaskórników
 
Ostatnia edycja:
a ja używam cały czas z maybelline pure mineral, jest lekki to napewno. kryć nie kryje idealnie. z la roche mam żel do twarzy i krem effeclar k, które używam już parę lat i muszę zmienić....skóra się przyzwyczaiła i już nie działają jak kiedyś :-(
 
Mi od 2 trymestru cera zrobiła się cudna i używam kremu BB.Na lato idealny.Karola-może coś mineralnego niby nie zatyka porów
 
ede- recenzje ma super ten fluid, ale kurcze ciut drogo jak dla mnie więc najpierw musiałabym próbki gdzies zdobyć.
Chyba na ten revlon spróbuję narazie. DZIĘKUJĘ kochane :*
 
reklama
Do góry