reklama

zajęcia dla przedszkolaka

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez gossam, 24 Listopad 2004.

1. gossam

gossam Początkująca w BB

Witam,

Jestem z Katowic. Czy to miasto oferuje jakieś rozrywki po godzinach dla czteroletnich dziewczynek? Zespół taneczny, szermierka, karate, loty w kosmos? :) W przedszkolu możemy uczyć się angielskiego i są zajęcia z rytmiki, ale trochę to mało...

Dzięki za pomocną dłoń...

2. Nika

Nika Gość

gossam - nie jestem z Katowic, więc nie potarfie ci pomóc, ale domyslam się, że z łatwościa znajdziesz te informacje w internecie. Najlepiej w google.pl tam wpiszesz zajęcia dla przedszkolaków - Katowice...i powinno ci wyszukać.

3. reklama
  4. gossam

gossam Początkująca w BB

Dzięki za życzliwość. Próbowałam w ten sposób, ale dla takich małych dzieci niewiele jest, tak naprawdę to zajęcia są dopiero dla pięcio, sześciolatków. Mała jest bardzo aktywna, czasem aż za bardzo :) więc chciałam dla niej znaleźć coś ruchliwiego. Dzięki anyway.

5. Nika

Nika Gość

http://republika.pl/mdkkatowice/

Na tej stronie jest jakis klub w Katowicach, przejrzyj sobie, warto zadzwonic i sie dowiedzieć, sa zajęcia dla dzieci juz od 5 lat, może twoja mimo wszystko by sie zakwalifikowała do jakies grupy tanecznej,albo innej, a może przez telefon pogadasz i sie okaże , ze jednak jest coś dla maluchow :)

6. decymka

decymka Początkująca w BB

Czy rozrywki musi oferować miasto? :) Proponuję domowe "rozrywki" typu czytanie dziecku bajek, zabawy badawcze, zabawy konstrukcyjne, opowiadanie obrazków, układanie puzzle...

7. Margo

Margo Zaciekawiona BB

Witam
    Moja młodsza pociecha uwielbia malowanie farbami i zabawe ciastoliną,Syn dla odmiany uwielbia piec ciasta i gre w szachy-ostatnio grywa san ze soba i to tez swietna zabawa dla niego :D
    Poza tym chodzimy na basen,na sanki,do kina,muzeum i leniuchujemy w domu ;D
    Pozdrawiam

Poleć forum