reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajęcia muzyczne dla przedszkolaków

Arkadio80

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Lipiec 2017
Postów
41
Hej!
mój syn zaczyna interesowac się różnymi rzeczami, wiadomo ten wiek i chce sie bawić wszystkim. Zastanawiamy się z żoną czy nie warto zapisać go może na jakieś zajęcia muzyczne w Szczecinie, coś typu rytmika lub po prostu granie na instrumencie. Może ktoś coś polecić?
 
reklama
A ile syn ma lat?

Ja bym pewnie zapisała na perkusję ;-) Nie dość że poćwiczy rytm, to jeszcze się nieco zmęczy ;-)
 
a ja poleciłbym musical :) tutaj z kolei poćwiczy taniec, śpiew i gre aktorską i kto wie, może w przyszłości pójdzie w jednym z tych kierunków :)
 
Do góry