reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakładanie nóżek do środka.

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Witam. Moja córka ma nieco ponad rok, po urodzeniu miała dyspalzje stawów biodrowych, jeździliśmy na rehabilitacje, po ostatniej kontroli okazało się że wszystko jest już dobrze. Jednak zauważyłam że córka podczas chodzenia zakłada nóżki do środka przez co często się przewraca, od razu skontaktowalam się z rehabilitantka, zakupiłam obuwie firmy Emel polecone przez rehabilitantkę, która również klei moja córkę taśmami k-active i póki co czekamy na rehabilitację w ośrodku, póki co ćwiczymy w domu. Obwiniam się bo boję się że to moja wina ze coś mogłam zrobić źle. Czy ktoś przeszedł już coś takiego?
 
reklama
Rozwiązanie
Kochana ale co niby mogłaś zrobić źle? Zauważyłaś niepokojące objawy i zaczęłaś działać. Nic więcej zrobić nie możesz. To nie koniecznie musi być związane z bioderkami. Mój syn jeśli chodzi o biodra miał wszystko bardzo szybko rozwinięte, sprawne i zdrowe. Za to później zaczęły rozwijać się koslawe kolana i stopy. Teraz 2.5 roku i oceniam znowu że już trochę lepiej :) czekamy na rehabilitację a w międzyczasie zaprosiliśmy do domu Panią fizjoterapeutke która pokazała nam ćwiczenia. Ponoć bardzo delikatna ta koslawosc. Możliwe że sam z siebie by wyrósł. Ale stawiamy na odpowiednie obuwie i będziemy ćwiczyć
Kochana ale co niby mogłaś zrobić źle? Zauważyłaś niepokojące objawy i zaczęłaś działać. Nic więcej zrobić nie możesz. To nie koniecznie musi być związane z bioderkami. Mój syn jeśli chodzi o biodra miał wszystko bardzo szybko rozwinięte, sprawne i zdrowe. Za to później zaczęły rozwijać się koslawe kolana i stopy. Teraz 2.5 roku i oceniam znowu że już trochę lepiej :) czekamy na rehabilitację a w międzyczasie zaprosiliśmy do domu Panią fizjoterapeutke która pokazała nam ćwiczenia. Ponoć bardzo delikatna ta koslawosc. Możliwe że sam z siebie by wyrósł. Ale stawiamy na odpowiednie obuwie i będziemy ćwiczyć
 
Rozwiązanie
Do góry