reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Niki ja też chciałabym dwuczęściowy, myślałam o rozmiarze 80.
To tak samo jak my;-) oglądałam na stronie z wójcika i zakochałam się w tym z pingwinkami(ten ciemniejszy i jest 2cz) ale nie byłam jeszcze w sklepie więc nie wiem jaka jest cena, może mnie uświadom- (bo mam kilka kilonetrów do najblizszego sklepi) nie wiem czy jechać czy sobie na starcie odpuścić:sorry:
 
reklama
Ja na szczescie mam z glowy ubior na zime, mala dostala super kurteczke z misiem na polarze, bardzo gruby kombinezon na sanki, spodnie takie cieplejsze i buciki, tazkze na zime jest ubrana
 
jeśli o Wójcika chodzi ja kupiłam białe spodenki z kamizelką na początku kwietnia, wciąż są w świetnym stanie mimo iż spodenki prałam już wielokrotnie bo wiadomo białe to do założenie tylko raz nawet przy czyścioszku. Także polecam!
 
A my mamy kombinezon jednoczęściowy 86. Mierzyłam go ostanio i jest odrobinę za duży więc myslę że na zimę bedzie OK. Dostałam w spadku po siostrzeńcu. Kupiłam mu też kurteczkę na jesien.
Myslę teraz o butach. Czy też mam mu dwie pary kupić na jesień i zimę? Trochę to bez sensu bo w tych jesiennych pochodzi chwilę a na wiosnę bedą już pewnie za małe. Jak robicie?
No i wogóle jakie te buty mają być? muszą trzymać kostkę ? Pomóżcie.
 
Dziewczyny, czy możecie coś doradzić w temacie pchaczy, rowerków? Zamierzam coś takiego kupić ale nie bardzo wiem na co zwracać uwagę :eek:
dzięki wielkie
pozdrawiam
 
Ja też mam już kombinezon dla Ani firmy Confetti Kupiłam używany na allegro. Nowy kosztowałby 350 zł a ja kupiłam za 65 z przesyłką. Dzisiaj przyszedł jest śliczny i wygląda jak nowy:-)
 
Antila 350 niezła cena:szok:. Ale jak jest taki dobry i ktoś ma kase to czemu nie:tak:. Fajnie że udało Ci się trochę taniej:tak:.
Czy ktoś z Was slyszał coś o fotelikach samochodowych recaro?? Bo nas dzissiaj facet w sklepie strasznie namawiał na taki. Tylko, że był do 36 kg , a ja myślałam raczej o 9-18....
 
Ja mam fotelik którego firmy nie znam od szwagierki, ale nie o to chodzi, ma BEZNADZIEJNE zapięcie pasów, trzeba składać dwa cienkie kawałki w jedno i dopiero wciskać. I naprawdę sprawia to trudności, zajmuje czas i psuje nerwy gdy sie spieszy.....Gdybym wiedziała, to bym go nie chciała.


A ja myśle o spacerówce bo nasz wózek Coneco V3 robi się za mały... zły wybór, to fakt. Co powinna posiadać dobra spacerówka? Jaką polecacie( w rozsądnej cenie)??
 
reklama
aga111 ja mam fotelik Tobi Maxicosi i jestem w 100 % zadowolona. Fakt był drogi ale stwierdziliśmy, że na bezpieczeństwie małego nie oszczędzamy.
No i przynajmniej mały w samochodzie nareszcie zasypia po chwili marudzenia.

pozdrawiam
 
Do góry