reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

nad siedzonkiem to sie nie ma co zastanawiac. Wojtaszek dostal na chrzciny i powiem tylko tyle ze nie wyobrazam sobie bez tego zyci;) bo jak cos robie w kuchni to maly do siedzenia i bawi sie miseczkami. a jesli chodzi o to czy na dlugo ci wystarczy to ja mam takie drewniane, z ktorego pozniej jest stoliczek i krzesełko;]
 
reklama
hmm... ale słyszałam,że drewniane nie spisuje się tak dobrze jak plastikowe, chociaż no nie pamiętam czemu, w każdym razie kuzynka kupiła drewniane a w końcu pożyczyła od kogoś plastikowe..

a czy jest stabilne? dziecko nie przechyli się ani też nie wyjdzie z niego?
 
Agnieszka1986: jesli chodzi o krzesełko drewniane to jego wada to jest to ze go nie mozesz zlozyc.
Stabilne jest, a wiadomo maly urwis zrobi wszysko zeby sie uwolnic z niewoli ;P wiec trzeba miec zawsze na niego oko;)

A ja kupilam sobie kojec - mielismy nie kupowac bo zbedny wydatek mi sie wydawal ale jednak jak na urlop jechalismy to sie przydalo bo zastepowal nam lozeczko:) no i malo miejsca zajmowal w bagazniku samochodu:)
 
Mam pytanie.

Jak wygląda Wasze przygotowanie do jesieni i zimy...
W sklepach pojawiają się już kolekcje jesienno - zimowe, w cocodrillo widziałam ostatnio kombinezony i ponoć to już czas na to żeby się zaopatrywać. Ja na razie kupiłam jesienne trzewiki w Bartku, gdzie już jest jesienna kolekcja, kurteczkę mamy wiosennę i myślę, że będzie dobra.
Prosze o rady czy to naprawdę już czas, co kupujecie pociechą - kombinezon czy kurtkę?

serdecznie pozdrawiam
 
Ja właśnie rozglądam się za kombinezonami. Najbardziej podobają mi się Wójcika, ale ceny trochę nie na moją kieszeń:baffled:
 
Ja właśnie rozglądam się za kombinezonami. Najbardziej podobają mi się Wójcika, ale ceny trochę nie na moją kieszeń:baffled:
Ja myślałam raczej o zakupie kombinezonu 2 częściowego żeby były spodnie na szelkach i kurteczka, ale jeszcze się nie rozglądałam, w zeszłym roku kupiłam w smyku na przecenie zeszłoroczny tak na początku listopada...
największy problem mam z tym jaki rozmiar wybrać:baffled:
 
Krzesełko do karmienia miałam drewniane i nie byłam z niego zadowolona . Cięzko było wyjąć z niego dziecko bo miało nie ruchomy blat, dopiero jak Julka podrosła to rozłożyłam na oddzilne krzesełko i stolik . Krzesełko rozpadło się bardzo szybko, stolik mamy do dziś. Sebastianowi kupiliśmy plastikowe z regulacją oparcia, wysokości i z ruchomą tacką . Przede wszystkim ma pasy a drewniane nie miało.
Na jesień mam kurtkę a na zime spodnie na szelkach z kurtką - rozmiar 80.Po poprzedniej zimie powiedziałam kombinezonom jednoczęsciowym NIE.
Hanus mam bardzo podobną huśtawkę jeszcze po córce i mały tez baaaardzo ją lubi ;-)
 
reklama
Hanus78 też uważam,że huśtawka jest fajna, ale miej oko na jedno. Mój syn chodził w chodaku po domu, hustawka była rozłożona,nie wiem jak to zrobił bo jak zwykle odwróciłam sie na chwilę, a ona się na niego przewróciła, drąg znalazł się na szyi a huśtawka sie złożyła. Fakt,że zdarzyło sie to dopiero po 3 miesiącach chodzenia w chodaku ale no ja byłam przed zawałem. Na szczęście nic sie nie stało. Także niby bezpieczne ale nigdy nie wiadomo..
 
Do góry