reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Ja tak jak Baśka, butków jesiennych kupowac nie będę, tylko w adidaskach przebiega. Za to chyba zimowe trzeba będzie i nie wiem jak z kombinezonem:dry:Spodnie, bluzki, bluzy ma, więc z tym spokój. Pewnie piżamke na długi rękaw trzeba będzie kupic, ale to nie problem - Allego ;-)
Miś buty nosi 25.
 
reklama
a ja zaczynam handelek ciuchami dla dzieci na allegro...narazie kilka miejszych ciuszkow mam ale zamierzam i dla takich jak nasze miec :-)

No i dla mlodej w sumie nie wiem co musze kupic :baffled: tzn.napewno buty jesienne,potem zimowe,kalosze itp.to na potrzeby przedszkola...no i jakis dresik by sie przydal,i bluzki z dl.rekawem...nie wiem jak z kurtka zimowa moze bedzie dobra jezcze z tamtego roku...ale znajac siebie cos mi sie rzuci w oko i pewnie kupie jeszcze jedna..
 
Ja Wam pokarze co narazie mam oki... i powiedzcie mi ile za taka rzecz moge wziac... oki....albo wiecie co ja to na watku zastrzezonym wstawie... ;-):-)
 
hej widze ze wsxzyscy robia zakupy..... u nas w czerwcu byly przeceny i nakupowalam kapiemu pelno spodni sweterkow i koszulek
teraz czekaja buty..musimy kupic bo juz wyrasta.....moj kapi ma malusia nozie teraz nosi 22 ale juz sie male robi.....ma male nozki po babuni bo ta ma 36:)
i jakas kurtke na jesien trzeba bedzie kupic;) i pozniej na zime:)
 
Przed nami też większe zakupy... Marcinek nadal jest drobny, ale tego lata podrósł kilka centymetrów, nóżka też urosła, więc niezbędna jest wymiana garderoby i bucików. Nawet na teraz musiałam mu kupić trampki na spacerki, bo dotychczasowe już cisnęły w paluszki...
 
reklama
Do góry