reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
Mamoot ja mam dwie ksiazeczki na ten temat - tyle, ze sa po angielsku (maz przywiozl raz z podrozy ;-)) - wiec musze zerknac na nazwiska/tlumaczenia. A tak sobie w sumie pomyslalam, ze moze sama narysowalabys Wojciaszkowi krotka historie - to co akurat chcesz mu przekazac. Mysla, ze calkiem fajnie byscie sie obydwoje bawili - ja tak czasem robie jak nie znajduje rzeczy na konkretny temat ;-)
 
Ja niestety tez nic takiego Mamootku nie widzialam...Ale Cicha ma dobry pomysl :-)

A ja wrocilam wlasnie z miasta,kupilam mlodej buciki,chociaz niestety tych co chcialam nie bylo w Noemi rozmiarze...A szkoda...Sobie kupilam japonki i bluzke czarna-przezroczysta :-D bedzie jutro w co sie ubrac na urodziny:-) no i prezent na te urodziny tez kupilam,ale za diabla nie wiedzialam na co sie zdecydowac:-D:happy:
 
Mamoot ja czytałam dzisiaj historyjkę babki która miała 2 brzdąców w wieku 3 i 4 lata i zaliczyła wpadkę i oni się jej wypytywali czemu taki brzuch ma duży. W końcu im powiedziała że jest w ciąży a oni stwierdzili że mama połknęła dziecko i uciekli od niej z przerażeniem:-D:-D:-D
 
Aniu, ja tez juz slyszalam teksty o polknietym dzidziusiu :-D

Baska, dzieki! No wlasnie z serii Kamyczka znalazlam kiedys spis wszystkich ksiazeczek i o braciszku nie bylo. Ale rozwaze tego Franklina.
 
wiesz Mamoot - może Franklin będzie mniej realistyczny i przekonujacy ale myślę że można zaryzykować i straty nie będzie bo książeczki bardzo ładne i madre :)
Karol nam właśnei ostatnio dorósł do takiego wysłuchania całej ksiażeczki i chyba już więcej z nich kuma...wcześneij czytał bardziej fizycznie - przewracanie stron w te i we wte, przekładanie itd, teraz już naprawdę potrafi długo słuchać i tylko co jakiś czas "co to?"
 
reklama
Mamoot koleżanka pokazywała córce obrazki w książce takiej dla przyszłych mam, tylko że jej córka mała wtedy chyba 4 lata, wiem że podczas całej ciąży co jakiś czas sięgała po nią i rozmawiała z dzieckiem, jak dzidziuś teraz wygląda i się rozwija.

A ja dziś zaszalałam na zakupach, kupiłam sobie spódnicę i kilka bluzek, dla Izy też, udało mi się znaleźć kilka ładnych w C&A już od 9zł :-D tylko z butami kicha, nic fajnego nie znalazłam :dry::baffled:
 
Do góry