reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

wiesz co do tej wagi to dla mnie czy wazy 15 czy 16 kg to zadna roznica. i tak ciezki i tak. przy spacerowkach sa wieksze roznice wiec tym razem na wage nie bede patrzec.
a co do 3 kolowych to mialam quinny 3kolowy i powiem Ci ze jezdzi sie fajnie, ale jesli ktos jezdzi komunikacja miejska to wejscie do autobusu czy wyjscie nie jest tak wygodne jednak jak w 4kolowym. przejechalam sie tak 2 razy i nie bylo za fajnie przy hamowaniu i wysiadaniu.ale na normalne spacery plus jazda samochodem to bez problemow z rownowaga moim zdaniem
 
reklama
Gkvip no wlasnie nam tez sie spodobal bardzo tylko ja oczywiscie burcze na ten kosz na zakupy bo glownie sama jestem a jak dzidzia bedzie mala to na zakupy bede glownie wozkiem jezdzic bo samochodem ciezko bedzie sie zabrac z 3 latkiem i niemowlakiem a ten kosz jest z 3 razy mniejszy niz w xlanderze

Ania widze ze ten mutsy sie duzo zmienil przez kilka lat bo teraz pisza ze lekki itp a kiedys to byl doslownie czolg, plusem byla duza gondola bo kolezanka miala i jej zazdroscilam bo jej corka mogla troche pojezdzic w niej a moj sie po 4 miesiacach juz nie miescil a jesacze nie siedzial.

FYN 4DS 2W1 JEDO 2011! AKCESORIA+FOLIA GRATIS (1966776407) - Aukcje internetowe Allegro
jeszcze ten fajny sie w sklepie wydawal. nie znam tej firmy ale jakis dziadek z niemiec mi go w sklepie pokazal ze taki super hehe. no i rzeczywiscie fajny, lekko jezdzi i ma regulowane oparcie w gondoli co mi sie spodobalo, zawsze pozniej moze dzidzia troche swiata zobaczyc
 
Witam, jestem czerwcówką 2011i mam do sprzedania ubranka po synku- wszystkie markowe i w super stanie, bo sprzedaję tylko te ubranka, których nie zdążył ponosić (przegapione) czy też miał na sobie kilka razy. Do tych przez niego noszonych mam sentyment i jakoś jeszcze nie mogę się z nimi rozstać;)


Opis zdjęć 2 pary spodni:

granatowe bojówki Bambini- 62 cm 7zł

Jeansy next- 3-6 m-cy 7zł


Body w gwiazdki f&f 3-6 m-cy (r.68) Synek miał je na sobie 1 raz 6zł

Body na ramkach 5.10.15- r. 74 (moim zdaniem mniejsze- 68) 4zł


Bluzeczka Marks&spencer, r. 62 ( moim zdaniem raczej 68) 5zł


Cudna koszula, r. 68- synek miał ją na sobie dokładnie 1 raz – w tą niedzielę i okazało się, że jest za mała… 10 zł


Ciepły pajacyk – r. 74 ( w rzeczywistości jest to małe 74- dlatego przez nas przegapiony) 9 zł


Świetna czapa, synek miał na sobie w wieku 5 m-cy , tylko 1 raz ( chrzest). Mogę sprzedać też kombinezon- baranka ze zdjęcia- synek miał go na sobie 4 razy ( kupiony specjalnie na chrzest). Rozmiar 70 (nietypowy, bo ubranko zagraniczne)- cena do uzgodnienia

bluza TU 3-6 m-cy 15 zł

Tania wysyłka. Możliwy odbiór osobisty w Bydgoszczy! Zapraszam
biggrin.gif
 
tialana moj pierwszy zakup byl identyczny jak Twoj:tak:
H&M, tak?;-) kupilam bo chodzilo mi o ten napis, zeby dac mezowi:-)
 
Widze dziewczynki że powoli ruszacie Ja dopiero kupię coś od nowego roku bo jeszcze mnie czeka emigracja z naszego kraju....więc żeby jak najmniej dziwgać już kupie na miejscu....chociaż myśle że na te body też się skusze są takie słodkie....:-)
 
reklama
Do góry