reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
wow! dawidowe! ale Laura prezentow dostanie :)
u nas zdeydowanie lego/ puzlle i rózne gry logiczne ;) no i autka oczywiscie na topie
oraz ciastolina, choc mi sie juz znudzila :D
za to moje dziecko nietrawi masktek, misow, pluszakow etc. poporsotu robi eksmisje ze swojego pokoju, a najchetniej by pewnie wyrzucil wszystkie :D
 
margeritta moja klocków nie trawi a puzzli ma tyle że już o nie się przewracam. Maskotki też nie dla niej poza Elmo. Kocha lale. A co do prezentów to stwierdziłam poki mam za co to kupuje jak nie bede miała to nie będzie skromniej.
 
Dziewczyny jakbyście miały w planach jakieś kreatywne "zabawki" dla swoich dzieciaczków to polecam PlayMais (świetna zabawa-zarówno dla dziecka jak i dla rodzica... PlayMais duży | Prolis ):tak::-D
Poza tym polecam świetną książkę pt; "Naciśnij mnie" (książka jest nie do czytania,ale jest super).Oto link do niej Naciśnij mnie - Tullet Herve za 27,99 zł | Książki empik.com

aaa i piaskowe obrazki (bomba!!!!) Piaskowe Obrazki - zestaw CIUCHCIA i MAPA SKARBÓW :: KreatywneDziecko - Zabawki, które dzieci lubią... :tak:

No dobra to już chyba wszystko...powiem Wam że dzięki tym "cudom" czas zimowy płynie ciut ciekawiej:tak:;-)
 
jakie wasze dzieciaczki mają gry? Nie ma pomysłów a chętnie bym jej kupiła jakieś. Świetnie się bawi taką o się kręci i w niej są rybki które na zmiane otwierają buźki i trzeba je wyłowić wędką. Ma memory, ma dwa z łączeniem elementów takie puzzlowe, puzzli tez. Teraz kupiłam jej taka z magicznym długopisem ale dopiero czekamy na kuriera ;-). No i nie mam pomysłów właśnie na takie że coś trzeba zrobić.
 
reklama
Do góry