reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Margeritta moje dziewczyny maja faze na granie w karty jula umie grać w wojnę a mała też chce i wykłada karty i co jakis czas krzyczy wojna , ale ja bym obstawiała też na jakąs gre albo cos co dziecko uczy się koncentracji i zręczności
 
u nas wciąż królują zabawy tematyczne: w przyjęcie, w piknik dom, pokaz mody no i oczywiście w lekarza - "Doktor Dośka" jest naszym numerem jeden i Iś właśnie dostała przedwczesny prezent w postaci walizeczki pani doktor z całym osprzętowaniem ;-) szaleństwo na całego, teraz bada wszystkie swoje miśki, nas a na szyi wciąż nosi stetoskop. Jeny ile musiałam się natłumaczyć żeby go sobie pozwoliła zdjąć kiedy wychodziłyśmy na spacer "ale mamooo Dośka ma go na dworku, jeż chce!" :/

no i teraz jesteśmy w kropce bo przydałoby się kupić coś jeszcze i pomysłu brak co....
 
Czy któreś z Waszych Dzieciaczków ma rower biegowy? Jak się sprawdza, czy rośnie z Naszym Dwu i pół letnim Szkrabem.
Co możecie polecić?
 
Kania ja mam, ale jest w garażu. W zeszłym roku Laura była na niego za mała i tylko siedziała, a ja ją pchałam. W tym roku jeszcze jej nie przymierzałam. Kupiłam używany, bo wg mnie nie opłaca się nowego, bo są drogie i posłużą tylko chwileczkę. Daniel się szybko na nim nauczył jeździć (w zeszłym roku) i zaraz daliśmy mu taki normalny z pedałami.
 
mamy Hudory, Rowerek biegowy Ratzfratz Retro
maja dosc dobre opinie, jest lekki i mozna regulowac siodelko,
tylko misiek lubi jak sie go pcha, siega nozkami spokojnie, ale jeszcze testow na ulicy nie bylo, mhy moze dlatego, ze snieg jeszcze lezy, a po domu troche slabo sie jezdzi.
z wykonania ok, tylko musialam go wietrzyc bo smierdzial takim plastikiem jak go wyjelam z opakowania
 
reklama
Do góry