reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

nef-mysle ze pociag sprawdzi sie i za pare tygodni.na poczatku pewnie bedzie tylko sciagala i wkladala z powrotem a pozniej zacznie switac ze moze z tego pociag ulozyc.

Moja juz po mikolaju i akurat z wszystkiego najbardziej spodobal jej sie talerzyc z 3 "ciasteczkami".To tez wlasciwie sorter jest bo i kolko i kwadrat i trojkat.Widze ze rozpoznaje ksztalty bo od razu wie gdzie ktory ma isc:) super.No a poza tym absolutnie tymi ciastkami nie chce sie podzielic;)

no a teraz probuje kroic chleb drewniany polaczony rzepami:)probuje tez czy jadalny
 
Ostatnia edycja:
reklama
eijf ja chcę taki prosty pociąg kupić
dsc_0872.jpg
ma grube paliki i mało skomplikowane klocki, tzn. niezależnie gdzie je włoży, będzie pasowało.

Był tez inny, ładniejszy pociąg, ale moim zdaniem zbyt skomplikowany dla Gosi, paliki wąskie, klocki trzeba dopasować do siebie kształtami, maluch może się zniechęcić.
dsc_0669.jpg


a puzzle mamy takie
CLASSIC WORLD GEOMETRY WOODEN PEG EDUCTIONAL PUZZLE | eBay
jutro przetestujemy:tak:
 
joaszka żeby ci chałupy nie wysadziła:-D


moja mnie wczoraj po nodze szmera, ja patrze, a ona ma zamknięty krem w ręku i udaje, ze smaruje
dziś to samo jak robiłam makijaż.... patrze, a mam całą białą nogawkę spodni:szok::-D
 
Moja też dziś krem dorwała i M ją pyta Zuniu po co Ci kremik, a ona zaczęła się "smarować " po buzi i mówić- bui, bui...czyli chyba na po swojemu powiedziała, że kremik jest do smarowania buzi:-D

a w ogóle papuga jedna usłyszała jak M mówi- o kurde i powtórzyła- "o kute":-Dtrzeba uważać jak będę teściową obgadywać, bo powtórzy jeszcze:-D
 
moja jak ja sie maluje to siada kolo mnie i tez jezdzi pedzlem po twarzy albo bierze obcinacz do paznoci i przyklada do stopy,tudziez pomadka jezdzi po ustach:) podpatruja,podslu****a:)
 
reklama
ja nie znalam.fajne to ale niech jeszcze zaczeka.Ostatnimi czasy wystarczajaco tych zabawek dostala a przeciez swieta ejszcze i kuchenka czeka i takie tam:) Naprawde musze wykombinowac nowe miejsce na zabawki bo nic mnie tak nie dobija jak widok ich wszystkich na kupie.
poki co moja dzis zadziwila mnie tym jak dlugo bawila sie kubkami z ikei wkladajac i wykladajac,przekladajac ,robiac wieze,znow chowajac je w sobie itd itd.naprawde rewelacyjne sa nadal te kubki i wiem ze nie tylko u nas sie sprawdzily
 
Do góry