reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Moj wczoraj przyniósł farme.Od razu na szybko rozpakowalam i zobaczyłam jak działa.Spoko,mała powinna się bawić.żałuje tylko ze zwierzatka wydają odpwienie dźwięki jak zostaną odłożone na swoje miejsce ale jak konia da się do zagrody świnki to będzie chrumkal:)nie myśli trochę ten fp (często mam jakieś "ale" do ich zabawek:szczeniaczka nie można prac a przecież z materiału,w koszyku piknikowym czasem wrzucone klocki blokują wejście innym).no ale i tak fajne.z czasem może dokupie zagrode dla koni czy traktor itp
 
reklama
U mnie nie ma tygodnia zebym czegos malej nie kupila wiec nie jest z toba tak zle.Czapki zimowe ma tylko dwie à zreszta upodobala sobie jedna.dzis chcialam zalozyc druga à ona ja sciagnela i poszla po te inna
 
mialam juz niczego nie kupowac ale klient mojego dal pracownikom meza w tym i jemu bon do jednego z zabawkowych:)) i like,i like:) na 25 e od osoby wiec bez szalenstw ale zawsze cos i to taki mily gest szczegolnie ze od tak sobie.Pomyslalam ze najprawdopoodbniej dokupie jje cos z little people i byc moze doloze (jesli tam maja bo ogolnie to nie zabawkowy tylko taki sklep z rzeczami do domu plus troche zabawek) i kupie zoo Little People Dierentuin met geluiden | Koop Little People Dierentuin met geluiden goedkoop bij Poptiek.nl
 
Typowo zimową na mrozy mamy jedną. druga jest powiedzmy na cieplejsze dni.
Buty już zamówione Śniegowce ocieplone OWCZĄ wełną~DEMAR DOGGY~22 (1923391792) - Aukcje internetowe Allegro

jeszcze tylko rękawiczki
*H&M* DŁUGIE RĘKAWICZKI _śnieg_ R 86/92 OKAZJA (1965254939) - Aukcje internetowe Allegro

mam nadzieję, że będą w H&M bo te już ktoś psia mać mi wykupił, a nie widzę drugich takich....

a to nasze zakupy z promocji w smyku:
Princeska, rozmiar 92 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com

Bluza dziewczęca, rozmiar 92 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com

Spodnie dziewczęce, rozmiar 92 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com

sukienka na święta będzie, jeszcze tylko bolerko w ReKids futerkowe upatrzyłam
Reserved - Kolekcja Jesień Zima 2011/2012

a spodnie i bluza na wiosnę. choć bluza dobra już teraz...a spodenki to dużo za długie...
 
widze przewaga jasnego fioletu:) w kiecce slicznie jej bedzie.
takie bolerko z imitacji futerka sama planuje tylko ze szare.z drugiej strony tyle lachow jej nakupowalam a sama jeszcze nic na swieta nie mam...
sniegowcow nie moglam znalezc.tzn sa ale duze.chcialam kremowe no ale takie wymagania chyba sobie odpuszcze...
 
Joaszka, czyli jednak będzie śnieg?:) ja na razie nie kupuję, bo nie wiem, czy się przydadzą. Mam takei wyższe ocieplane z deichmana i myślę, że starczą.

Ja też popadłam w manię zakupów, czego ogólnie u siebie nie lubię. Czasem mnie otrzeźwia i wkurzam się, że daję się ponieść takiej bezsensownej konsumpcji i jestem członkiem społeczeństwa konsumpcyjnego. Ogólnie łątwiej mi sie pilnować, jak na zakupy nie chodzę. a jeszcze łatwiej, jak nie mam kasy:-D

Wczoraj przyszły ukłądanki drewniane (4 komplety). jeden dostała Pola juz wczoraj- takie ze zwierzątkami. Ogolnie to uklada się z nich taki wyscig, kwadrat po kwadracie, zwierzątka jedne za drugim. POla uklada w rządek, ale nie zwierzątkami, tylko jak popadnie, potem jeździ po nich samochodem;)

zostały jeszcze 3, jeden dla Poli, jeden dla kuzynki i jeden dla synka mojej przyjciolki, bo się okazalo, ze przyjadą do nas po świętach i będą nocowac. Więc jakis prezencik dla niego muszę miec.

Dzisiaj bylam w Lidlu i kupilam przy okazji klocki drewniane, 49 zł. Fajne o tyle, że uklada się z nich miasto, domki, samochodziki są. Nie wiem tylko, czemu od 3 roku zycia, mam bardzo podobne, tylko bez samochodzikow, juz od roczku. Na razie nie daję, może na święta, a może na imieniny(ma w lutym)

Ogólnie, to już dawno stweirdzilismy, ze Pola w przeciągu roku dostała więcej zabawek, niz np ja do wieku 10 lat, nigdy tyle zabawek nie mialam, nigdy nie mialam lego, Barbie i tych innych. ale ja jestem rocznik 77, to troche inne czasy byly, a na pewex moi rodzice nei chcieli wydawac/lub nie mogli, ale wychodzi na to samo.

muszę powiedziec sobie STOP:)
 
Marta-mnie czasem wstyd ze lubię materialne rzeczy i ze mi na nich zależy ale co tu ukrywać?no lubię i co zrobię;)
U mnie nie pomoże niewychodzenie na zakupy bo zamowie przez internet...nawet łatwiej.
Co do zabawek to jakoś ostatnio mnie wzięło bo do tej pory naprawdę mało kupowałem.Trochę wiecej w okresie urodzin no i mam nadzieje ze teraz dlatego ze swieta i ze potem trochę przestanę:)i tak nie jest ze mną tak zle bo ciotka ma wszystko ale to wszystko z serii little people...zreszta widzę ze dzieci bawią się ładniej jak nie maja nadmiaru
 
Ja szarpnelam się dziś na całe 8 zł:D kupiłam taką mini kuchenkę z patelnia i rondelkiem, jajkiem i marchewka oraz sztuccami. W Auchanie:)
 
reklama
Tak więc STOP w moim wykonaniu, haha. Weszłam do SMYKA zobaczyć co Joaszka tam kupiła i co? i kupiłam prawie za 2 stówy, kurde! ale to naprawdę na przyszłość, bo na razie mamy ubranek multum. Ale mam tez takie pudlo z rzeczami na przyszłość i z radością tam je umieszcżę. oto one, ech....
Legginsy 2-pack, rozmiar 92 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com
Tunika z krótkim rękawem, rozmiar 110 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com
Rajstopy dziewczęce 2-pack, rozmiar 104/110 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com
Rajstopy dziewczęce 2-pack, rozmiar 104/110 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com
Tunika z krótkim rękawem, rozmiar 98 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - sklep internetowy Smyk.com

acha, jak się koło 200 zł wyda na zamówienie to odejmują jeszcze 30, więc warto (tak sobie mówię...)
:cool:
 
Do góry