reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Marta-:-D no ale rzeczywiście się opłaca, skoro ja np. normalnie za moje rzeczy zapłaciłabym jakieś 160 zł, a tak 95...
a nad tymi legginsami też myślałam, ale budżet mnie ograniczył... w sumie tak naprawdę, to tylko sukienka potrzebna na już...
reszta mogłaby poczekać, no ale -promocja:-D
 
reklama
marta-nie znam smyka ale sukieneczka wyglada bardzo ladnie i chyba mieciutka jest.zamawiasz juz rozmiar 98 czy to przyklad taki?

ja wymyslilam ze kupie malej jakis zestaw dla lalki typu buteleczka,talerzyk,lyzeczka itd.bo zobaczylam ze probuje ja poic filizanka i dawac jej ciastka do zabawy:)
 
zamawiam juz 98. Na teraz mam bardzo duzo ubranek a smyka to znam srednio i nei wiem, jak wypadają. więc wolę większą na pózniej.

ja tam juz jej nic nie kupuje:) (zobaczymy, czy wytrwam w tym, haha:)
 
marta-ja nigdy nie wytrzymuje ale przynajmniej mam wymowke ze rosnie wiec trzeba jej nowe ubrania choc wlasciwie na teraz ma juz naprawde wystarczajaco.z wiekszym wyprzedzeniem raczej nie kupuje
 
joaszka-ja tez nie mam.Czekam na snieg choc wlasciwie i na nastepny ro by sie przydaly.jesli kupie to chcualabym drewniane i z oparciem.to oparcie to chyba najwazniejsze bo na dluzsza wyprawe chyba ciezko byloby takiemu maluchowi usiedziec.Pewnie dalby rade ale po co sie ma meczyc.
 
ja dostałam sanki na mikolaja, od moich rodzicow. tzn Pola dostala. Nie widzialam ich jeszczed, bo zapomnialam zabrac z garazu. Mają oparcie, są drewniane, mają płozy szerokie. ale czy snieg będzie, hehe, to nie wiem:)
 
marta- na pewno bedzie:)pewnie wtedy sie ockniemy i polecimy.ja nawet kombinezonu nie mam i sniegowcow.te ostatnie jakies wielkie wszystkie...
 
reklama
Do góry