reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Ja nawet wczoraj poszlam do hm ale szybko wyszlam.No ja nie moge tam kupowac,nie dlatego ze rzeczy fajnych nie maja ale wlasnie przez te przeceny nic nie moge znalezc bo tyle tego na kupie wisi,poza tym za duzo ludzi i odechcialo mi sie...czesto widze jak znajome potrafia sie tam fajnie ubrac à ja za cholere.szkoda mi czasu na buszowanie,ja lubie przejrzyscie
 
reklama
Ja nawet wczoraj poszlam do hm ale szybko wyszlam.No ja nie moge tam kupowac,nie dlatego ze rzeczy fajnych nie maja ale wlasnie przez te przeceny nic nie moge znalezc bo tyle tego na kupie wisi,poza tym za duzo ludzi i odechcialo mi sie...czesto widze jak znajome potrafia sie tam fajnie ubrac à ja za cholere.szkoda mi czasu na buszowanie,ja lubie przejrzyscie

potwierdzam- burdel jeden wielki i nic ciekawego...No coś tam by się znalazło, ale to akurat nie przecenione

kupiłam jednak rękawiczki które chciałam, taniej niż na allegro, więc w sumie nie na darmo jechałam..z tym, że nie do końca ten kolor, no ale fiolet też do kombinezonu nam pasuje...
Z tym, że jak zimy nie będzie, to te rękawiczki może z 5 razy założy. No ale 20 zł, więc jakoś przeżyję:-)

oglądałam plastykowe wózki- jak w miarę fajny, to ponad 150, więc już wolę do drewnianego dołożyć. a za 50 zł totalny badziew...może już rozkupili...
z allegr boję się, że może nie dojść do świąt, a poza tym, chciałam na żywo najpierw oblukać...

jutro do Carrefoura zajrzę...

Widziałam w Smyku fajną Myszkę Minie, no ale za ***** co ma 30 cm może 100 zł w życiu nie dam!
choć jakość bez zarzutu...
 
Wiesz co, my dostalimsy taki wozek za grosze wlasnie, rozowy plastik i naciagniete siedzisko- spacerowka. Mala lata z nim jak szalona. Zreszta nie wiem, po co jej solidny ma byc, przeciez nei bedzie w nim dzieci przewozic. a na wozenie misia czy pieska jest jak znalazl

Co do ukladanek, to kupilam jakis czas temu taką 5- czesciową drewnianą z GOKI, dalam niedawno. Fajnie się bawi, umie powkladac wszystko. tylko tez dokladnie nie trafia, uczę ją, żę ma obracac i trafiac.coś w tym stylu, tylko ze z samolotem

puzzle-chlopiec-i-kotek-goki-57858.jpg Ma tez takie drewniane kwadraty, na ktorych biegną zwierzęta, po pol na kazdym, tez juz niektore umie ulozyc. Prym oczywiscie wiedzie mis. Ona w ogole jest taka smeiszna, jak cos widzi w ksiazce czy gazecie, to zaraz to samo przynosi. Jak na obrazku jest pilka, ona przynosi pilkę. Jak pani zaklada rękę na rękę, Pola tez. Mamy taką smieszną bombkę- aniolka, ktory spi na brzuszku. jak go widzi, tez się uklada na brzuszku. i śmiesznie imituje, ze ktos lub cos spi, charczy tak;)

Ale prym dzisiaj wiodly ... dwie konserwy rybne. wyciągnęla sobie z szafy puszkę tunczyka i z makrelą i przynosila je do pokoju, dając tacie. potem zanosila z powrotem do szafy, znow do pokoju. ubaw byl. Większy niz z powodu super funki układanek GOKI;)
 
joaszka-potwierdzam.moja bawi sie taka tania spacerowka u znajomej.Lepszy kupisz jej jak bedzie starsza:)
rzeczywiscie droga ta myszka.Ta nasza,spacjalnie z disneylandu (a tam pewnie ceny zawyzone) sprowadzona wlasnie tyle kosztowala

marta-mala ma takie puzle i tak lezaly w szafie dopoki mnie nie zaskoczyla ze potrafi wszystko powkladac.
ja tez mam ubaw jak widze ze we wszystkim mnie nasladuje.Biorac perfumy i wyciagajac reke na odleglosc bo tak sie pryskam,albo dzis klujac sobie kolo oka penseta czy jak temu tam (nawet nie miala pojecia po co ale mama tak robi wiec ona tez),czy przejezdzajac takim aparacikiem po paznokciach mowila "buuuu".
 
Eijf-może i się by bawiła, ale naprawdę chciałam coś w miarę fajnego i taniego. Ja wiem, że ludzie np. nie mają kasy i dla dziecka nawet czasem mają tak kaleczny wózek, że głowa boli (pewnie dostali), no ale przy zabawkach jak dam 50 zł za jakieś *****, to wolę poczekać i kupić coś fajniejszego.
Przecież Ty też nie kupujesz badziewia, tylko markowe zabawki...
Ja markę mogę odpuścić, no ale niech to coś jakoś wygląda. Czasem tanie potrafi być ładne, a drogie okropne...
 
Joaszka-nie chodziło mi o badziewie bo to kompletne wyrzucanie kasy w błoto ale takie wózki chyba nie są drogie.ile kosztuje spacerowka baby bjorn?u nas aktualnie 10 euro bo przeceniona.nie wiem czy jest stabilna ale to w sumie bardziej znana marka
 
Jeśli chodzi Ci o taki BABY BORN WÓZEK DLA LALEK Z UBRANKIEM PROMOCJA !!! (1990132169) - Aukcje internetowe Allegro to mi się nie podoba. Marka może i dobra, ale wózek mi nie pasuje...Nie mogę patrzeć, jak ludzie w podobnych parasolkach wożą dzieci...

to mi się w miarę podobało, ale akurat w sklepie był rozwalony obklejony taśmą ostatni karton-przypuszczam, że po reklamacji wózek wciśnięty. i nie było ceny. a ludzi od cholery, więc dałam sobie spokój. Może zamówię na allegro, ale boję się, żebym nie dostała po świętach, bo niby wysyłka 2 dni, ale różnie to bywa...
 
też potwierdzam, że moja mając do wyboru tanią spacerówkę i drogi drewniany wózek, wybrała tą taniochę :-D


a my dzisiaj odebraliśmy nasz prezent świąteczny - wyciskarkę do soków:tak:
jutro będziemy wyciskać. Goska bardzo lubi cytrusy, a jeszcze bardziej picie przez rureczkę:-D
 
reklama
Do góry