reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Nef- fajne te krzesełka. ale u nas musi być coś stabilnego, bo ten mały wariat wchodzi, skacze po tym...a poza tym, i tak właziłaby na nasze krzesła, co namiętnie czyni...czasem podejrzewam ją o ADHD albo branie jakichś substancji wspomagających:-D

te klocki o których Kropa pisze to wiedziałam. no ale my wcześniej einchorna kupiliśmy, a szkoda, bo rzeczywiście identyczne, a za tą samą cenę ( a nawet niższą) więcej sztuk.

Tweenie- w ReKids ostatnio fajne widziałam. 39,99 nawet chyba jedna taka czarna kosztowała, ale miała dodatkowo cekiny:-)
co do bolerka- Zuzia też założy pewnie tylko na święta, bo już jak mierzyłam, to szybko zaczynała odpinać. ale wzięłam 98, więc jak mi nagle nie przytyje nie wiadomo ile, to powinno być dobre do lat 3 ( na metce jest 2-3 latka). w sumie już teraz nie jest jakieś za duże, więc nie wiem, czy rzeczywiście do 3 r..ż starczy, ale na Wielkanoc na pewno

Przyszły dziś nasze śniegowce. zadowolona jestem. wydają się naprawdę ciepłe (owcza wełna), gruba podeszwa, więc wilgoć powinna dobrze izolować. wydawały mi się strasznie duże (22/23), ale na nodze ok.

tyle, że jak patrzę na pogodę, to ciekawe ile razy założy. podobno zima ma być w lutym...
no ale już mam i w razie czego nie będę latać i szukać, bo potem to albo numeru nie ma, albo nie takie, albo za drogie itp.

a im mniej się zużyją, tym drożej sprzedam:-)

teraz jeszcze zakupy kosmetyczne (emolienty, krem na mróz, szampon bo się skończył), kubek LOVI 360, sztućce, bo do tej pory tylko łyżka była ( głównie słoiczki), no i body jakieś białe + rajstopy do kiecki.
To te niezbędne, a ile jeszcze takich, które bym chciała, ale....

a i zamówiłam laptopa świnkę pod choinkę. i chyba kupię albo odkurzacz, albo wózek. taki tańszy, w drewniany zainwestuję bliżej wakacji, a teraz jakiś plastik do 50 zł, ale to już w sklepie, bo się boję, że przesyłki nie dojdą do świąt
 
reklama
kropa no fakt, chyba to widziałam w gazetce wcześniejszej, tylko nie zarejestrowałam:sorry:

Gosia dostała od cioci klocki drewniane, ale jakiejś innej firmy i strasznie mi się nie podobają, za małe elementy do układania, co najwyżej do wrzucania się nadają. Specjalnie nie chce mi się iść, ale jak będę przy okazji, to zerknę. Najwyżej te klocki co mamy, wywiozę do babci.



w H&M wyprzedaże na dziecięce ubranka. Trochę sweterków, spodenek, tuniczki, ceny po 20-30 zł i raczej pełna rozmiarówka.
 
ja w niedzielę się wybieram do H&M. ale jak wspominałam, w Białym jest inny asortyment ( na ogół mniejszy) niż w W-wie, czy Wrocku, no ale jak będę po rękawiczki (mam nadzieję, że będą), to zerknę co mają, choć już z kasy wypłukana jestem, że hej...
 
Nef dzięki, musze teraz zet przekonać, a proszę cie zmierz mi wysokość tego stoliczka;D Bo może by pasował czerwony Lack z IKEI a on 40 zł:D i dwa krzesełka tylko bym kupiła:D:D Będę wdzięczna, bo widziałam że pisałaś że już złożyłas;) I jak stabilne te krzesełka?
Ja mam tez klocki Einchorna te w biedronce widzialam, pocieszam sie jedynie tym ze moze w drozszych uzyli bepzieczniejszych farb do malowania;P Ale nadzieja matką głupich:p
Dzięki za cynka z h&m!
 
joaszka-mnie sie wydaje ze snieg nas zaskoczy,jak kazdego roku...
a co do wozk to nasze (znaczy moja i jej kuzynka) smigaja bardzo chetnie z taka tania plastikowa spacerowka,moze dlatego ze bardzo zwrotna?szwagierka kupila bo jej mala drewnianym meble i sciany obijala.
 
skrzat stolik ma wysokość 45 cm, tyle co lack. tez się nad nim zastanawiałam, tylko ja myślałam o kolorze imitacja brzozy. Ta wysokość jest idealna do krzesełek, bo ten ptaszek i pszczółka wystają ponad blat i u nas wygląda jakby na trawce siedziały:tak: blat ma 50x70.
Krzesełka mają obciążenie do 50 kg, ale ja na nich siadałam. Mi jest niewygodnie, bo oparcia są wyprofilowane i mam jakby za mało miejsca na pupę, ale dla dziecka fajne. Mojej brakuje jeszcze paru cm do podłogi ale już bez problemu wskakuje na krzesełko.
Każda noga mocowana jest na trzy solidne śruby.

eijf ja też mam obite ściany, może nie ma tragedii, ale drażni:cool:
 
Nef-u mnie nie obija ścian ale mam aktualnie inny problem bo spodobało jej się wchodzenie do tego wózka...jest naprawdę solidny ale ona opiera się o raczke będąc w nim a wtedy łatwo fiknac!
 
Joaszka, wózek to ja polecam jakąś lekką plastikową spacerówkę. takie są po 30 zl w sklepach. Pola z nią lata jak szalona, wygodna, zwrotna i lekka. Drewnianych wózków nei planuję, to jej musi wystarczyć:)

Taką tiulową spódniczkę dostaliśmy z HM> kolezanka kupila na wiek 2-3 lata, ale jej zszyłam po bokach i już może chodzić.

A te butki BEFADO to jak wypadają? fajne się wydają, może POli kupię
 
reklama
Do góry