reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
Mysza, Madzia- super ciuszki... A jak fajnie takie w rączkach powyściskać, co nie? Ja to zboczona na tym punkcie jestem ;-)
 
To ja za tydzien tez M zabieram do hurtowni i po ciuszki dla dzidzi jedziemy chyba;-) Chociaz to jeszcze az tydzien wiec wiele moze sie zmienic.
Fajowe ubranka.
 
A ja wam powiem dziewczyny, że w nocy jak spać nie mogłam- daleko wybiegłam w przyszłość- oj daleko daleko ;-) i pomyslałam o zrzucaniu kilogramów... Po poprzedniej ciąży miałam ich w nadmiarze 15 (10 w szpitalu zostawiłam) ale jeździłam na orbitreku (polecam, polecam). A tym rqzem sobie myślę, że hula- hop zakupię (moja córa chce kręcić pupą) to i ja pokręcę :-D A zobaczyłam takie cudo... SUPER KOLO HULA HOP Z MAGNESEM WĘGLOWYM PROMOCJA! (888794060) - Aukcje internetowe Allegro A już nie raz słyszałam, że na talię osy- hula-hop jak znalazł... :tak:

MAdzia- świetna kołyska, ja się trochę jednak takich wynalazków obawiam, choć sama nad huśtawką myślę... jednakże dzieciaczcki bardzo szybko przyzwyczajają się do takich wygód i potem może być problem z uspaniem bez tego sprzetu- np u babci czy w gościach...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry